Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Jurecki Getty Images / Martin Rose/Bongarts / Na zdjęciu: Michał Jurecki

Transfery. Michał Jurecki ma konkurencyjną ofertę z Superligi. NMC Górnik Zabrze zainteresowany

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Nie tylko Azoty Puławy są zainteresowane pozyskaniem Michała Jureckiego z Flensburga. Do wyścigu o pozyskanie byłego reprezentanta Polski włączył się też NMC Górnik Zabrze.

Jako pierwszy informację o możliwym transferze rozgrywającego do Zabrza podał "Katowicki Sport". Udało nam się ustalić, że temat rzeczywiście istnieje, NMC Górnik prowadzi rozmowy z Michałem Jureckim, choć do finalizacji na razie dość daleka droga.

Górnicy prawdopodobnie będą potrzebować nowego lewego rozgrywającego. Szymon Sićko może wrócić do PGE VIVE Kielce po dwuletnim wypożyczeniu, kontrakt wygasa tez Aleksandrowi Tatarincewowi. Wciąż istnieje jednak szansa, że pierwszy z nich trafi na kolejne wypożyczenie na Górny Śląsk. Taki obrót spraw niekoniecznie oznaczałby jednak brak szans na pozyskanie wielokrotnego reprezentanta Polski.

Od kilku tygodni mówi się, że Jurecki rozważa rozstanie z Flensburgiem rok przed końcem ważności umowy. Prezes Azotów PuławyJerzy Witaszek zaprzeczał doniesieniom prasowym o zainteresowaniu medalistą MŚ, ale według naszych informacji zawodnik był niedawno na rozmowach w Puławach.

ZOBACZ WIDEO: Paweł Zagumny zachwycony umową z Tauronem. "To wisienka na torcie"

Który klub byłby lepszy dla Jureckiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL