Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Konstantin IgropuloMateriały prasowe / SPR Wisła Płock / Na zdjęciu: Konstantin Igropulo

Liga Mistrzów. Koronawirus. Veszprem z Wisłą bez publiczności

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Mecz fazy TOP 16 Ligi Mistrzów między Telekomem Veszprem a Orlenem Wisłą Płock za zamkniętymi drzwiami. To efekt profilaktyki przeciwko zakażeniu koronawirusem.

Decyzją węgierskiego rządu, odwołane zostały wszelkie imprezy, w których miało uczestniczyć ponad 100 osób. Dotyczy to zatem wielu wydarzeń sportowych, w tym rewanżowego spotkania fazy TOP 16 Ligi Mistrzów między Telekomem Veszprem a Orlenem Wisłą Płock (28 marca). 

Wcześniej podobne decyzje zapadły w Polsce. Jako że odwołano wszystkie imprezy masowe, mecze w Orlen Arenie będą odbywały się bez udziału publiczności. 

Przy pustych trybunach swój dwumecz rozegra także PGE VIVE Kielce. W Słowenii koronawirus grasuje już od dłuższego czasu i tamtejsze władze również zamknęły hale dla obserwatorów. 

Kibice w całej Polsce muszą liczyć na transmisje ze spotkań - kluby i Superliga postarają się przeprowadzić relacje na żywo ze wszystkich meczów polskiej elity.

ZOBACZ: Popis wychowanka Śląska Wrocław
ZOBACZ: Hit transferowy Górnika?

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL