Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gedeon Guardiola WP SportoweFakty / Damian Filipowski / Na zdjęciu: Gedeon Guardiola

Koronawirus. Plaga zachorowań w Rhein-Neckar Loewen

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kolejne dwa przypadki zakażenia koronawirusem w Rhein-Neckar Loewen. Zarażeni uspokajają, że czują się dobrze. Cały zespół przebywa na kwarantannie.

Pierwszy potwierdzony przypadek dotyczył Madsa Mensaha Larsena. Duński mistrz olimpijski zapewniał, że czuje się dobrze, przebywa na domowej kwarantannie z rodziną. Kilkanaście godzin później potwierdzono zakażenie u Jannika Kohlbachera. Infekcja reprezentanta Niemiec pociągnęła za sobą kolejne konsekwencje - wszyscy jego koledzy z kadry przechodzą kwarantannę.

Chory jest też Hiszpan Gedeon Guardiola i trener Martin Schwalb. Infekcja może być groźna szczególnie dla szkoleniowca, który kilka lat temu przeszedł zawał i z tego powodu miał kilkuletnią przerwę w pracy. 

Sytuacja w Niemczech jest trudna i bardzo możliwe, że wbrew pierwotnym zapowiedziom nie uda się wznowić rozgrywek Bundesligi. U pań zapadły już decyzje, że sezon zostanie przedwcześnie zakończony. 

ZOBACZ: Kolejny weteran w Wiśle
ZOBACZ: Legenda opuszcza VIVE 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL