Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał StankiewiczMateriały prasowe / ZAGŁĘBIE LUBIN / PGNIG SUPERLIGA / Na zdjęciu: Michał Stankiewicz

PGNiG Superliga. Zagłębie stawia na swoich. Ważni gracze na dłużej w Lubinie

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Zagłębie Lubin kontynuuje swoją dotychczasową politykę kadrową. Klub ogłosił, że przedłużył kontrakty z Marcelem Sroczykiem i Michałem Stankiewiczem. Obaj zostaną w zespole co najmniej do 2022 roku.

Kilka dni temu prezes Witold Kulesza zapowiadał, że Miedziowi, rewelacja ostatniego sezonu Superligi, przystąpią do kolejnych rozgrywek w podobnym składzie. Wcześniej nową umowę podpisał Maciej Tokaj, w ślad za nim poszli dwaj inni podstawowi gracze.

Marcel Sroczyk to wychowanek Zagłębia, który ograł się w pierwszoligowym AZS-ie Zielona Góra, a od dwóch lat ma pewne miejsce w siódemce lubinian. W rundzie jesiennej 21-latek należał do czołowych lewoskrzydłowych w Superlidze. 

Michał Stankiewicz, kolejny z wychowanków, jest legendą Miedziowych. W Zagłębiu występuje od 2004 roku, z przerwą na sezon w barwach VIVE Kielce. 34-letni kołowy jako jedyny zawodnik obecnego składu świętował ostatni tytuł mistrza Polski w historii klubu.

Wkrótce Zagłębie ogłosi kolejne decyzje kontraktowe.

ZOBACZ: Moryto najlepszy w XXI wieku
ZOBACZ: VIVE i Perła śrubują rekordy w Superlidze

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"

Czy Zagłębie powinno skoncentrować się na utrzymaniu obecnego składu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL