Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrianna Górna, skrzydłowa Metraco Zagłębia LubinMateriały prasowe / MKS Zagłębie Lubin / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Adrianna Górna, skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin

Zapadły kolejne decyzje. Ważne zawodniczki przedłużają umowy z Metraco Zagłębiem Lubin

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Kluczowe zawodniczki przedłużają kontrakty z Metraco Zagłębiem Lubin. Nowe umowy w ostatnich dniach podpisały Małgorzata Mączka, Jovana Milojević i Adrianna Górna, a także Monika Wąż i Malwina Hartman.

W ekipie z Dolnego Śląska zapadają właśnie ważne decyzje. W tygodniu umowy przedłużyły kluczowe zawodniczki - Małgorzata Mączka, Adrianna Górna i Jovana Milojević, które związały się z Metraco Zagłębiem Lubin dwuletnimi kontraktami.

- Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu o kolejne dwa lata. Uważam, że warunki stworzone przez klub dla zawodniczek są bardzo dobre, umożliwiają nam rozwój i samorealizację. Dam z siebie wszystko, aby przyczynić się do sukcesów drużyny - powiedziała boczna rozgrywająca,
Małgorzata Mączka.

- Uważam mój pobyt w Lubinie za bardzo udany. Chcę nadal rozwijać tutaj swoje umiejętności i zdobywać niezbędne doświadczenie, do tego, aby stać są jeszcze lepszą zawodniczką - przyznała prawoskrzydłowa lubińskiego klubu, Adrianna Górna. 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Paul Pogba w koszulce giganta. Nie chodzi o Manchester United

W drużynie zostanie także występująca na rozegraniu Malwina Hartman, która podpisała umowę na dwa sezony z możliwością przedłużenia o kolejny rok, a także doświadczona bramkarka Monika Wąż.

Przypomnijmy, że Metraco Zagłębie Lubin zakontraktowało także dwie reprezentantki Polski - Joannę Drabik, która występowała ostatnio na Węgrzech (Siófok KC) oraz Patrycję Świerżewską, pozyskaną z norweskiego Byasen Handball Elite.

W szeregach wicemistrzyń Polski nie zobaczymy już za to Małgorzaty Trawczyńskiej, Zuzanny Ważnej, Małgorzaty Buklarewicz, Markety Hurychovej i Agaty Wasiak. Drużynę opuściła także zawodniczka z najdłuższym stażem - Klaudia Pielesz, która zdobyła z lubińskim klubem jedyny, historyczny złoty medal mistrzostw Polski.

---> Metraco Zagłębie Lubin zaczyna transfery. Hitowe wzmocnienia wicemistrzyń Polski
---> Oficjalnie: naturalna kolej rzeczy. Jarosław Hipner obejmie MKS Zagłębie Lubin

Czy Metraco Zagłębie Lubin zbuduję drużynę, która powalczy w sezonie 2020/2021 o złoto?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL