Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Timur DibirowMateriały prasowe / SEHA GAZPROM LEAGUE / Na zdjęciu: Timur Dibirow

Liga Mistrzów. Vardar Skopje ze swoimi gwiazdami. Ważne decyzje kadrowe

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Coraz więcej wiadomo o kształcie Vardaru Skopje w sezonie 2020/21. Zwycięzcy Ligi Mistrzów zatrzymali trzech kluczowych graczy.

Jeszcze kilka dni temu fani Vardaru mogli obawiać się, czy na kryzysie w zespole nie skorzysta Mieszkow Brześć. Mistrzowie Białorusi kusili Timura Dibirowa, jednego z liderów, także w szatni. Rosjanin dał się jednak namówić nowemu właścicielowi Mihajlo Mihajlovskiemu i przedłuży kontrakt.

Jego śladem pójdą też kapitan Vardaru Skopje Stojancze Stoiłow i Niemiec Christian Dissinger, który niedawno głośno mówił o planowanym odejściu. Wcześniej porozumienie zawarł Ivan Cupić.

Nowa oferta nie skusiła natomiast Siergieja Gorboka. Doświadczony Rosjanin za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował kibicom. Do hiszpańskiego Naturhouse La Rioja odejdzie czwarty obrotowy Domen Sikosek Pelko.

Wkrótce decyzję o pozostaniu ma ogłosić Glieb Kałarasz, co raczej ostatecznie zamknie temat transferu Dawida Dawydzika z Azotów Puławy. Nie rozmyślił się też inny Rosjanin Dmitrij Santałow, który związał się z Vardarem już kilka miesięcy temu.

Wprawdzie zwycięzcy Ligi Mistrzów po odejściu właściciela Siergieja Samsonenki straci największe gwiazdy (m.in. Stasa Skubego i Daniiła Sziszkariewa), ale Mihajlovski zamierza oprzeć budowę nowego zespołu na dotychczasowych ważnych postaciach. Wesprą ich najbardziej utalentowani Macedończycy.

ZOBACZ: Zmiana pokoleniowa w bramce Azotów
ZOBACZ: Genda opuszcza klub 2. Bundesligi

ZOBACZ WIDEO: Ekspert ocenia powrót Bundesligi. "Dynamika zdarzeń jest olbrzymia. To jak serial na Netfliksie"

Czy podoba ci się koncepcja nowego Vardaru Skopje?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (14):

 • handWeeDball Zgłoś
  Nie ma co sie łudzić w sprawie Alexa, do niezwykle dobrze zarzadzanej i z super zapleczem finansowym Fisełki na bank nie pojdzie buahaha nie jest Cebula ;D
  • Maxi-102 Zgłoś
   Jeżeli klub zalega zawodnikowi co najmniej 3 miesiące z wypłatami.....zawodnik z winy klubu może odejść.....i wtedy może mieć w umowie zapis 5 milionów....to klub nie dostanie za niego
   Czytaj całość
   nawet euro....:)
   • Miasto mistrzów - Kielce Zgłoś
    @Abaloo: Klauzula to się nazywa, zanim Alex przedłużył kontrakt wynosiła milion euro, jeśli chodzi o obecną kwotę to jest już ponad milion euro. To jedyny zawodnik w zespole mający
    Czytaj całość
    taki zapis. Do tego nie dojdzie, ponieważ zawodnik nie zamierza się ruszać z Kielc, prędzej przedłuży umowę niż odejdzie.
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

    ×
     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL