Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Uros Zorman WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Uros Zorman

Piłka ręczna. Nieoficjalnie: Uros Zorman znalazł nowy klub. Liga Mistrzów jeszcze nie teraz

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Słoweńskie media informują, że Uros Zorman rozpocznie w swojej ojczyźnie samodzielną pracę trenerską i obejmie RK Trimo Trebnje.

Kilka tygodni temu Uros Zorman ogłosił, że rozstaje się z PGE VIVE Kielce po 10 latach i zamierza wrócić w rodzinne strony. Byłego asystenta Tałanta Dujszebajewa łączono z klubami Ligi Mistrzów (głównie Celje), ale według ekipa.svet24.si jeden z najbardziej utytułowanych graczy w Europie obejmie RK Trimo Trebnje.

Słoweński klub to aktualnie trzecia siła w lidze. Władze Trimo na razie nie potwierdzają doniesień medialnych. Wszystko składa się jednak w całość - pomimo świetnego sezonu władze zwolniły trenera Ivana Vajdla, a Zorman na co dzień mieszka w nieodległym Novym Mescie. 

Były znakomity środkowy rozgrywający rozpocznie samodzielną karierę trenerską. Do tej pory (przez dwa lata) pomagał Tałantowi Dujszebajewowi w VIVE, a od niedawna Ljubomirowi Vranjesowi w słoweńskiej kadrze.

Funkcję asystenta (grającego) w VIVE przejmie Krzysztof Lijewski.

Czytaj także:
Zgrupowanie kadry dojdzie do skutku
U Serbów ma zapanować zgoda

ZOBACZ WIDEO: Wenta o sytuacji piłki ręcznej w obliczu koronawirusa. "Przesunięcie rozgrywek nie jest do końca sprawiedliwe"

Czy odejście Zormana to strata dla VIVE?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL