Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stanisław Makowiejew WP SportoweFakty / Michał Domnik / Na zdjęciu: Stanisław Makowiejew

PGNiG Superliga. Dwa odejścia z Chrobrego Głogów

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Stanisław Makowiejew i Jewhen Bujnenko nie zagrają już w barwach Chrobrego Głogów. Klub poinformował o rozstaniu z rozgrywającymi.

Pożegnanie z Stanisławem Makowiejewem było pewne od kilku miesięcy, pisaliśmy już o nim nieoficjalnie w kwietniu. Środkowy z przeszłością w reprezentacji Polski był rzadko wykorzystywany przez trenera Witalija Nata, w porównaniu do poprzedniego sezonu jego rola została zmarginalizowana. Po dwóch sezonach zawodnik pożegnał się z Chrobrym Głogów i przeniesie się do Energi MKS-u Kalisz.

Po zaledwie kilku miesiącach odejdzie natomiast Ukrainiec Jewgen Bujnenko. Rozgrywający został sprawdzony do Głogowa z myślą o odciążeniu Kamila Sadowskiego. Weteran ligowych parkietów wrócił jednak do wysokiej formy i był zdecydowanym liderem Chrobrego w przedwcześnie zakończonej rundzie wiosennej. Ukrainiec zamknął swój bilans z dorobkiem siedmiu spotkań i ośmiu goli.

Chrobry powoli kompletuje kadrę na kolejny sezon. Umowy przedłużyli Adam Babicz i Damian Krzysztofik (CZYTAJ), do grona bramkarzy dołączy reprezentant Ukrainy Anton Derewiankin.

ZOBACZ TEŻ:
Simonet na celowniku Vardaru

ZOBACZ WIDEO: Polska medalistka olimpijska pomaga seniorom w czasie epidemii. "Jeździliśmy i pytaliśmy, kto jakiej pomocy potrzebuje"

Czy uważasz, że Chrobry przedwcześnie rozstał się z Makowiejewem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL