Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Komarzewski WP SportoweFakty / Michał Domnik / Na zdjęciu: Krzysztof Komarzewski

Nieoficjalnie: nowy prawoskrzydłowy w Wybrzeżu. Mają następcę Komarzewskiego?

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Torus Wybrzeże Gdańsk prawdopodobnie znalazło następcę Krzysztofa Komarzewskiego. Do klubu PGNiG Superligi ma przenieść się Mateusz Kosmala z Warmii Energi Olsztyn.

Od kilkunastu dni Torus Wybrzeże Gdańsk musi szukać prawoskrzydłowego. Krzysztof Komarzewski skorzystał z oferty Orlenu Wisły Płock i po trzech latach opuści trójmiejski klub.

Według naszych informacji, w jego miejsce do Gdańska trafi Mateusz Kosmala. OKPR Warmia Energa Olsztyn ogłosiła niedawno, że prawoskrzydłowy, pomimo otrzymania oferty z pierwszoligowca, zdecydował się odejść do któregoś z klubów PGNiG Superligi.

21-letni wychowanek MTS-u Kwidzyn spędził w Olsztynie dwa sezony, podczas których rozegrał 37 spotkań. Jeszcze w kategoriach juniorskich Kosmala zbierał laury z MTS-em, zostając m.in. wicemistrzem kraju i najlepszym prawoskrzydłowym turnieju finałowego mistrzostw Polski.

Drugim prawoskrzydłowym w kadrze Wybrzeża był Wojciech Prymlewicz, któremu jednak wygasa kontrakt z klubem. Poza Kosmalą na tę pozycję może przyjść jeszcze inny zawodnik.

ZOBACZ:
Olejniczak w nowym klubie
Nowa-stara skrzydłowa w Zagłębiu

ZOBACZ WIDEO: Orlen nie rezygnuje ze wspierania polskiego sportu w czasie kryzysu. "Zwiększyliśmy na to budżet o prawie 100 procent"

Czy Wybrzeże utrzyma się w Superlidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL