Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Leśniak Materiały prasowe / Na zdjęciu: Daniel Leśniak

PGNiG Superliga. Torus Wybrzeże znalazło skrzydłowego. Daniel Leśniak z rocznym kontraktem

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Leworęczny skrzydłowy Daniel Leśniak podpisał roczny kontrakt z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Kielc jest wychowankiem klubu KS Lew Kłodzko.

W ubiegłym sezonie Daniel Leśniak na pierwszoligowych boiskach zdobył 24 bramki w 11 meczach, grał też na poziomie drugiej ligi. Był też powołany do reprezentacji Polski juniorów. Leśniak jest prawoskrzydłowym i podpisał z Torus Wybrzeżem Gdańsk roczny kontrakt z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.

- Bardzo się cieszę, że zostałem zauważony i dostanę szansę debiutu na parkietach PGNiG Superligi. Słyszałem o wielu pozytywach związanych z Wybrzeżem i uważam, że jest to idealne miejsce dla takich graczy jak ja - powiedział zawodnik po podpisaniu kontraktu.

Na Daniela Leśniaka zadziałała magia nazwiska Mateusza Jachlewskiego. - Granie obok takiego zawodnika będzie olbrzymią motywacją i liczę, że będę mógł bazować na jego wiedzy oraz umiejętnościach, co pomoże mi w kolejnych etapach kariery. Bardzo dziękuję również zarządowi za szansę. Zrobię wszystko, aby ją wykorzystać - dodał.

Z pozyskania 20-latka cieszy się Damian Wleklak. - Obserwowałem tego chłopaka od dłuższego czasu. Zrobił na mnie korzystne wrażenie. Miał też dobre wyniki w kieleckim SMS-ie. Zainteresowanie tym graczem wykazywało wiele klubów pierwszoligowych oraz kilka z Superligi. Cieszymy się, że Daniel zdecydował się dołączyć do nas, a my postaramy się stworzyć mu warunki do prawidłowego rozwoju - podkreślił menedżer Torus Wybrzeża.

Czytaj także:
Feralny baraż dla Ostrovii
Prezes Stali Mielec pomaga PGE VIVE Kielce

ZOBACZ WIDEO: Orlen nie rezygnuje ze wspierania polskiego sportu w czasie kryzysu. "Zwiększyliśmy na to budżet o prawie 100 procent"

Czy Daniel Leśniak poradzi sobie w PGNiG Superlidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL