Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian Struzik WP SportoweFakty / OSKAR BŁASZKOWSKI / Na zdjęciu: Adrian Struzik

Piłka ręczna. Poszukiwania trenera kadry juniorek. Adrian Struzik zrezygnował

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Po 1,5 roku Adrian Struzik przestanie pełnić funkcję trenera kadry szczypiornistek rocznika 2002. ZPRP ogłosił już nowy konkurs na to stanowisko.

Struzik, wcześniej asystent Leszka Krowickiego w kadrze seniorek, pracował z reprezentacją od początku jej istnienia. Od niedawna przyjął też ofertę z Młynów Stoisław Koszalin. Klub Superligi wydał zgodę na łączenie funkcji, ale pomimo to szkoleniowiec nie będzie już pełnił roli selekcjonera. 

- Praca z tą grupą była czymś wyjątkowym. Stworzyliśmy świetnie rozumiejący się zespół, dotyczyło to zarówno spraw boiskowych, jak i pozaboiskowych. Bardzo dobrze współpracowało mi się ze sztabem szkoleniowym, z którym rozumieliśmy się bez slow. Ponadto wysoko oceniam także współpracę na linii SMS - kadra. Dwie zawodniczki tej reprezentacji powołane były na konsultacje z kadrą seniorek. Zespoły europejskie chcą z nami sparować, co jest dla mnie olbrzymim sukcesem, bo oznacza, że proces szkoleniowy przebiegał na najwyższym poziomie. Mój nowy klub wyraził zgodę na moją pracę z kadrą. Decyzję o rezygnacji podjąłem sam - mówi Adrian Struzik.

ZPRP szuka już jego następcy, ponownie w drodze konkursu. Złożone oferty będzie oceniać komisja w składzie Zygfryd Kuchta, Jerzy Noszczak, Jerzy Ciepliński.

ZOBACZ:

W Kielcach wyrównane zaległości
Skrzydłowy Wisły w nowym klubie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kuriozalny samobój z polskiej ligi

Czy pożegnanie ze Struzikiem to dobra decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL