Najnowsze Wyniki/Kalendarz
akcja z meczu Azoty - Zagłębie Materiały prasowe / KS Azoty Puławy/Grzegorz Sierocki / Na zdjęciu: akcja z meczu Azoty - Zagłębie

PGNiG Superliga. Azoty Puławy zrezygnowały z młodzieżowca. Kacper Mchawrab rozwiązał kontrakt

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Lewoskrzydłowy Kacper Mchawrab opuszcza Azoty Puławy. Do tej pory 20-latek nie miał wielu okazji, by zaprezentować się w drużynie seniorów.

Gracz wyróżniał się w pierwszoligowych rezerwach Azotów Puławy, sprawiał też świetne wrażenie w edycji 2018/19 Pucharu Polski, kiedy jego zespół, ówczesny drugoligowiec, sensacyjnie awansował do ćwierćfinału. Nagrodą za udane występy było włączenie do składu seniorów, ale Kacper Mchawrab nie dostawał szans w Superlidze. Ledwie trzy razy pojawił się na parkiecie, nie rzucił bramki.

W nowym sezonie 20-latek poszuka okazji do gry w nowych barwach, według naszych informacji może dołączyć do pierwszoligowej Padwy Zamość, celującej w czołowe miejsce w rozgrywkach. W Azotach byłoby mu trudno przebić się do składu, bo główne role będą odgrywać reprezentant Polski Piotr Jarosiewicz i doświadczony Wojciech Gumiński.

W kadrze seniorów Azotów, zgłoszonej do Superligi, pozostaje sześciu wychowanków - najstarszy 23-letni rozgrywający Kacper Adamczuk, reprezentant Polski juniorów Wojciech Borucki, mający na swoim koncie debiut w Superlidze Mateusz Flont oraz nowicjusze w pierwszym zespole, Jędrzej Batyra, Kamil Konieczny i Kacper Baranowski.

ZOBACZ:

Ikona na dłużej w Wybrzeżu
Koronawirus storpedował początek sezonu

ZOBACZ WIDEO: Siatkówka. Polska - Niemcy. Bednorz zaskoczył. "Grałem w jeszcze dziwniejszym meczu we Włoszech"

Czy uważasz, że Azoty powinny dawać więcej szans wychowankom?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL