Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igor Karacić WP SportoweFakty / Krzysztof Betnerowicz / Na zdjęciu: Igor Karacić

Piłka ręczna. Nieoficjalnie: Liga Mistrzów w polskiej telewizji. Jest nowy nadawca

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Na razie to nieoficjalna wiadomość, ale polski oddział Eurosportu będzie transmitował spotkania Ligi Mistrzów z udziałem szczypiornistów Łomży VIVE Kielce.

Od kilku tygodni o prawa do transmisji starały się dwie stacje - Eurosport i TVP. Według naszych informacji, polski oddział francuskiego nadawcy będzie pokazywać w każdej kolejce jedynie spotkanie z udziałem Łomży VIVE Kielce. Pierwszą transmisją będzie mecz mistrzów Polski we Flensburgu (16.09, godz. 20.45). 

Przejęcie praw przez Eurosport było właściwie formalnością, odkąd francuskie media obwieściły, że tamtejszy oddział także będzie transmitować elitarne rozgrywki. Do tej pory spotkania Ligi Mistrzów były w Polsce pokazywane przez Canal+. 

Piłka ręczna na najwyższym poziomie w ostatnich latach niezbyt często gościła na antenie Eurosportu. Szczypiorniak w większym zakresie pojawił się przy okazji MŚ 2019, które nie były transmitowane przez inną polską stację. 

Jeśli Eurosport rzeczywiście będzie pokazywał jedno spotkanie w kolejce, to pozostałe powinny być dostępne w serwisie ehf.tv.

ZOBACZ:
Hit Ligi Mistrzów przełożony!
Kotwicki puści ZPRP z torbami?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie naśladujcie ich! Jeden błąd i tragedia gotowa

Czy cieszysz się, że Eurosport będzie transmitować Ligę Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (21):

Wszystkie komentarze (21)

Komentarze (21)

×
    Wszystkie komentarze (21)
    PRZEJDŹ NA WP.PL