Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Flemming Oliver Jensen: Nie lekceważymy Wrocławia

Krzysztof Jarosz
Krzysztof Jarosz
- Trener Śląska ma nadzieję, że zlekceważymy jego zespół. Zapewnię was, że to się nie stanie! - pisze Flemming Oliver Jensen na swoim blogu internetowym przed sobotnim meczem we Wrocławiu.

- Wiem, że trener Śląska powiedział, że jesteśmy faworytem spotkania, porównał mecz do walki Dawida z Goliatem. O ile mi wiadomo Dawid był mądrzejszy od Goliata. Oczywiście ma nadzieję, że zlekceważymy jego zespół - pisze Flemming Oliver Jensen.

- Zapewnię was, że to się nie stanie! Dlaczego? Bo nie zagraliśmy najlepszego meczu w sobotę. Za dużo rzeczy nie funkcjonowało w pierwszej połowie. Nasi obrońcy grali za szeroko i niekonsekwentnie w środku obrony. Mamy silny blok w środku, ale potrzebuje on wsparcia na zewnątrz obrony. Pokażemy sobie, że jesteśmy zespołem, że znamy swoje zadania w grze kolektywnej, że każdy zawodnik zna swoją pracę. Gramy mecz transmitowany w telewizji. Musimy pokazać Polsce i wrogom, że jesteśmy dobrym zespołem. Wymagam całkowitej koncentracji i walki! - dodaje szkoleniowiec Wisły Płock.


Kolejny junior płockiej Wisły znalazł uznanie w oczach Flemminga Oliviera Jensena. Do szerokiej kadry I zespołu szczypiornistów został dołączony - grający dotychczas w rezerwach - Kamil Mokrzki. Niespełna 18-letni rozgrywający będzie występował z numerem 15.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL