Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kosztowny przestój w drugiej połowie i przegrana na własne życzenie. Łomża VIVE Kielce mogła wyjechać z Niemiec z kompletem punktów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej.

Koniec meczu.

Nie udało się VIVE przejąć piłki i doprowadzić do wyrównania. Kielczanie zaczynają Ligę Mistrzów od wyjazdowej porażki.

Czas dla ekipy SG Flensburg-Handewitt

Nie trafia z okolicy dziesiątego metra Władisław Kulesz.

31:30. Goran Johannessen dla gospodarzy.

30:30. Władisław Kulesz dla VIVE!

30:29. Błyskawiczna odpowiedź Madsa Mensaha Larsena.

29:29. Na remis Igor Karacić.

29:28. Franz Semper dla gospodarzy.

28:28. Przełamanie VIVE i bramka Angela Fernandeza Pereza.

28:27. Dobrze nastawiony celownik ma Jim GottfridssonSG Flensburg-Handewitt wraca na prowadzenie.

Nicolas Tournat, czysta pozycja, szósty metr i... nie ma bramki. Obrotowy rzuca prosto w bramkarza.

Czas dla Łomży VIVE Kielce.

27:27. Na remis z siódmego metra Hampus Wanne.

Rzut karny dla VIVE, ale... bez bramki! W tak istotnym momencie zatrzymany Sigvaldi Gudjonsson!

26:27. W odpowiedzi szybko Lasse Svan Hansen.

25:27. Z ważnym rzutem włącza się Igor Karacić.

25:26. Jim Gottfridsson i robi się groźnie.

24:26. W zamian trafia za to Lasse Moeller.

Kolejna interwencja Andreasa Wolffa, ale Alex Dujshebaev nie wykorzystuje okazji na powiększenie prowadzenia.

23:26. Kończy efektowną wrzutkę Igor Karacić!

23:25. Artsiom Karalek! Tym razem z siódmego metra.

23:24. Przypomina o sobie w ataku Magnus Abelvik Roed.

22:24. Znakomita współpraca Alexa Dujshebaeva z Artsiomem Karalekiem. Kolejne, celne trafienie obrotowego VIVE.

Kolejna, świetna parada Andy'ego Wolffa!

VIVE w liczebnej przewadze.

22:23. Władisław Kulesz! Znakomita skuteczność rozgrywającego - 7/8.

22:22. W odpowiedzi Jim Gottfridsson.

21:22. I znów z szóstego metra Artsiom Karalek!

21:21. Rozkręca się w ofensywie Lasse Moeller.

20:21. To są minuty Artsioma Karaleka. Obrotowy bez problemów umieszcza piłkę w siatce.

20:20. To może być dobra zmiana. Lasse Moeller z pierwszą bramką.

19:20. Z koła Artsiom Karalek.

19:19. Kielczanie nie mogą znaleźć recepty na zatrzymanie Magnusa Abelvika Roda.

18:19. Przechwyty Arkadiusza Moryto. Pierwsza okazja na bramkę niewykorzystana, ale chwilę później prowadzenie daje przyjezdnym Daniel Dujshebaev!

18:18. Na remis Alex Dujshebaev!

Andreas Wolff wyłapuje kolejną "setkę"! Brawo!

18:17. Ależ pocisk Władisława Kulesza!

18:16. Bardzo bliski obrony Andreas Wolff, ale przełamuje ręce niemieckiego bramkarza, Goran Johannessen.

17:16. Władisław Kulesz ściąga na siebie obrońców. W "okienko" Alex Dujshebaev.

17:15. VIVE za pasywnie w obronie. Robi na parkiecie, co tylko chce Magnus Abelvik Roed.

16:15. Z koła celnie Artsiom Karalek. Obrotowy zauważony przez Alexa Dujshebaeva.

16:14. Po raz kolejny Magnus Abelvik Roed.

Kielczanie odpowiadają... faulem w ataku.

15:14. Po szybkim ataku Magnus Abelvik Roed.

Za mocno rozpycha się na szóstym metrze Artsiom Karalek. Błąd obrotowego i piłka dla gospodarzy.

Wracamy do gry.

Pozytywy po pierwszej połowie? Na pewno postawa Andreasa Wolffa, który ma już na swoim koncie osiem skutecznych interwencji. W ofensywie najlepszy za to Władisław Kulesz (5/6).

Czas na przerwę.

14:14. Z siódmego metra, na koniec pierwszej połowy, Hampus Wanne.

...niewykorzystana. Błąd kroków w ekipie gości.

Stuprocentowa sytuacja, ale broni Andreas Wolff! Szansa dla Łomży VIVE Kielce!

13:14. Szybko wznawiają od środka kielczanie. Indywidualnie i skutecznie Sigvaldi Gudjonsson!

13:13. I już remis. Dla gospodarzy trafia Mads Mensah Larsen.

12:13. A po przerwie znakomicie Daniel Dujshebaev!

Znakomicie w bramce Andreas Wolff.

12:12. Z koła Nicolas Tournat.

12:11. Jim Gottfridsson wykorzystuje zamieszanie na parkiecie. Wcześniej żółta kartka dla Tałanta Dujszebajewa.

11:11. A po drugiej stronie, dla VIVE, Sigvaldi Gudjonsson.

11:10. W odpowiedzi Franz Semper.

10:10. Na remis Angel Fernandez Perez.

10:9. Rozpedza się SG Flensburg-Handewitt. Po szybkiej kontrze Hampus Wanne.

9:9. Bieżny rzut Jima Gottfridssona. Wcześniej, niestety, Szymon Sićko obija bramkarza.

8:9. Szybki środek i bramka Madsa Mensaha Larsena.

7:9. Igor Karacić zablokowany. Kielczanie wciąż przy piłce i po wznowieniu znów precyzyjnie przymierza z Władisław Kulesz.

Andreas Wolff broni rzut z koła.

7:8. Branko Vujović odpala petardę z dziewiątego metra.

7:7. Po kontrze Magnus Abelvik Roed.

Znakomity kwadrans w wykonaniu Andy'ego Wolffa!

6:7. Z siódmego metra w drugie tempo Arkadiusz Moryto.

6:6. Błyskawicznie odpowiada jednak Hampus Wanne.

5:6. Bez większych problemów z flanki Angel Fernandez Perez.

5:5. Kolejna pomyłka Igora Karacicia. Po ataku pozycyjnym, z dziewiątego metra Magnus Abelvik Roed.

4:5. Zmiejsza straty Mads Mensah Larsen.

3:5. Z koła Artsiom Karalek. A wszystko zaczęło się od znakomitej parady Andreasa Wolffa.

3:4. Efektownie, z trudnej pozycji Angel Fernandez Perez. VIVE znów na prowadzeniu.

3:3. Igor Karacić zatrzymany przez bramkarza. Po kontrze celnie rzuca Lasse Svan Hansen.

Strata gospodarzy, ale zablokowany Alex Dujshebaev.

Tomasz Gębala odesłany na ławkę kar.

2:3. Dużo miejsca ma Władisław Kulesz i przywraca przyjezdnym prowadzenie! Znakomity początek rozgrywającego VIVE.

2:2. Niestety kielczanie odpowiadają tym samym i po kontrze na remis trafia Hampus Wanne.

Mylą się w ofensywie gospodarze. Przy piłce Łomża VIVE Kielce!

1:2. I jeszcze raz Władisław Kulesz!

Gospodarze niecelnie. Do tego jeszcze wykluczenie otrzymuje Magnus Abelvik Roed.

1:1. W odpowiedzi potężnie Władisław Kulesz.

1:0. Bardzo szybko wynik spotkania otwiera Goran Johannessen.

Od środka zacznie SG Flensburg-Handewitt.

Start meczu.

Kto wygra mecz?

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu SG Flensburg-Handewitt - Łomża VIVE Kielce w Lidze Mistrzów.