Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Koniec! Faworyzowani Węgrzy pokonali Czarnogórę 32:27. Trzeba jednak oddać zespołowi przegranemu, że podjął walkę w tym spotkaniu.
Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. To jedna z ostatnich bramek w tym pojedynku, świetne zagranie Węgra.
Bramka! Celnie trafił Branko Vujović.
Doskonale broni Roland Mikler, to jeden z bohaterów swojej drużyny!
Gabor Ancsin został wykluczony na 2 minuty. Popchnął w plecy jednego z rywali.
Bramka! Celnie trafił Iman Jamali. Nic już nie zabierze Węgrom dwóch punktów!
Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović. Łatwo padają gole w końcówce meczu.
Bramka! Celnie trafił Iman Jamali.
Bramka! Celnie trafił Vladan Lipovina.
Tak! To już chyba koniec emocji. Węgrzy są blisko triumfu w pierwszym meczu ME. Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi.
Czyżby moment przełomowy? Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin.
Madziarzy natychmiast wykorzystują osłabienie rywali. Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin.
Szansa dla Węgrów na przypieczętowanie wygranej. Vladan Lipovina został wykluczony na 2 minuty.
Mamy dłuższy okres bez goli. Widać na twarzach zawodników potworne zmęczenie.
Czyżby emocje były do ostatniej minuty? Czarnogóra walczy.
Bramka! Celnie trafił Akos Pasztor. Bardzo ważny gol po kontrataku. Mieli szansę Czarnogórcy, ale popełnili faul w ataku.
Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Czarnogóra odrabia straty!
Timuzsin Schuch został wykluczony na 2 minuty. Kolejna kara!
Skutecznie rzut karny wykonywał Vasko Sevaljević.
Rudolf Faluvegi został wykluczony na 2 minuty.
Bramka! Celnie trafił Richard Bodo.
Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Rzut najwyższej klasy. Dużo goli w tym okresie. Węgrzy nie mogą odskoczyć.
Bramka! Celnie trafił Rudolf Faluvegi. Bardzo szczęśliwy rzut, ale piłka przekroczyła jednak linię.
Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović.
Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. Cieszą sie Węgrzy z tego gola, bo ich sytuacja nie jest zbyt pewna przy takim rezultacie.
Dużo błędów w wykonaniu Węgrów, to chyba pierwszy raz w tym meczu.
Bramka! Celnie trafił Vasko Sevaljević. Znakomita akcja indywidualna. Czarnogóra złapała wiatr w żagle!
Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. Świetne podanie otrzymał od Laslo Nagya.
Przewaga Węgrów wciaż jest mała.
Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan. Atomowy rzut z dystansu i bez szans Roland Mikler.
Bramka! Celnie trafił Rudolf Faluvegi. Pogubiał się defensywa Czarnogóry w tej sytuacji.
Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović. Szybka odpowiedź.
Skutecznie rzut karny wykonywał Gergo Ivancsik. W tym elemencie bezbłędny Węgier.
Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Fantastyczna wkrętka!
Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin.
Węgrzy już w komplecie.
Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan.
Bramka! Celnie trafił Gergo Ivancsik. Bardzo pewny rzut Węgra.
Laszlo Nagy został wykluczony na 2 minuty. Zawodnik od razu przyznał się do winy.
Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović. Ponownie tylko tyrzy gole straty Czarnogóry.
Bramka! Celnie trafił Tamas Borsos. Szybka odpowiedź Węgrów. Asystował Bodo!
Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Czarnogóra zmniejsza straty jeszcze bardziej.
Za chwilę zaczynamy drugą połowę! Czy Czarnogóra będzie jeszcze w stanie odrobić straty?
Koniec pierwszej połowy. Węgry prowadzą z Czarnogórą 16:12, ale po zmianie stron jeszcze wszystko jest mozliwe!
Tuż przed przerwą poprawiają swój dorobek Czarnogórcy. Bramka! Celnie trafił Bogdan Petricević.
Węgrzy wracają na właściwe tory i znów budują przewagę. Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin. Sędziowie sygnalizowali już grę pasywną.
Bramka! Celnie trafił Gergo Ivancsik. Znakomity rzut ze skrzydła.
Tibor Gazdag został wykluczony na 2 minuty.
Czarnogóra nie daje za wygraną. Bramka! Celnie trafił Nemanja Grbović.
Po kapitalnym początku Węgrów, teraz pojedynek wyrównał się. Jak zakończy sie pierwsza połowa?
Bramka! Celnie trafił Iman Jamali. Ależ potężny rzut pod poprzeczkę! Bez szans golkiper Czarnogóry.
Wegrzy nie trafili z rzutu karnego! Rade Mijatović świetnie interweniował.
Żółtą kartkę otrzymał Gabor Ancsin.
Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan. Ten zawodnik mocno daje się we znaki rywalom.
Bramka! Celnie trafił Gabor Ancsin. Cios za ciosem można powiedzieć.
Bramka! Celnie trafił Fahrudin Melić. Po szybkiej kontrze, a wcześniej przejęciu piłki w defensywie.
Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan. Mamy też odpowiedź Czarnogóry. Ładny rzut z dystansu.
Bramka! Celnie trafił Iman Jamali. Szybki gol tuż po wznowieniu gry.
Czarnogóra coraz lepiej radzi sobie w obornie, chyba nieco opanowała nerwy. Tym czasem o pierwszy czas poprosił zaniepokojony Talant Dujszebajew.
Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan. Worek z bramkami mocno się rozwiązał.
Bramka! Celnie trafił Szabolcs Zubai. Łatwy gol, szybka była to odpowiedź.
Bramka! Celnie trafił Vladan Lipovina. Piękna bramka z dystansu mimo osłabienia!
Po raz pierwszy pomylił się Richard Bodo i kontra Czarnogóry.
Bogdan Petricević został wykluczony na 2 minuty.
Bramka! Celnie trafił Vuko Borozan. Nareszcie mamy odpowiedź Czarnogóry.
Żółtą kartkę otrzymał Timuzsin Schuch.
Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. Imponują Węgrzy w kontrataku, całkowicie dominują w tym meczu.
Bramka! Celnie trafił Fahrudin Melić.
Żółtą kartkę otrzymał Vasko Sevaljević.
Bramka! Celnie trafił Laszlo Nagy. Gol gwiazdora Węgórw!
Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi. Festiwal Węgórw trwa w najlepsze. Szczelna oborna daje efekty.
Bramka! Celnie trafił Richard Bodo. Ten zawodnik jest dziś w znakomitej formie. Błyskawiczna odpowiedź Węgrów!
Bramka! Celnie trafił Milos Vujović. Przerwa przyniosła efekty!
Bramka! Celnie trafił Gergo Ivancsik. Czarnogóra nieco oszołomiona tym początkiem. O czas poprosił trener Ljubomir Obradović.
Bramka! Celnie trafił Szabolcs Zubai. Bardzo dobry początek Madziarzy. Zyskują przewagę, wykorzystują błędy rywali.
Doskonale broni Roland Mikler!
Vuko Borozan został wykluczony na 2 minuty.
Bramka! Celnie trafił Bence Banhidi.
Bramka! Celnie trafił Stefan Cavor. Bardzo ładny rzut.
Faul w ataku Węgrów.
Bramka! Celnie trafił Richard Bodo. Dobre otwarcie Węgrów!
Bramka! Celnie trafił Tamas Borsos. Mamy otwarcie wyniku.
Gramy! Węgrzy wystąpią dziś w zielonych strojach, ich rywale na czerwono.
Oba zespoły są już na parkiecie Ergo Areny, za chwilę prezentacja, potem hymny narodowe i zaczynamy! Oby nie zabrakło emocji, ale po wczorajszych pojedynkach możemy być ich niemal pewni.
Trenerem zespołu węgierskiego jest doskonale znany w Polsce Talant Dujszebajew, na co dzień prowadzący ekipę mistrzów Polski - Vive Tauron Kielce. W jego kadrze można znaleźć kilku znakomitych zawodników, największe gwiazdy to rozgrywający Laszlo Nagy i bramakrz Roland Mikler. Najbardziej znany wśród Czarnogórców jest z kolei Fahrudin Melić.
Witamy na relacji LIVE z pierwszego sobotniego meczu grupy D, w którym reprezentacja Węgier zmierzy się z Czarnogórą. W zgodnej opinii fachowców faworytami pojedynku są Madziarzy. Początek spotkania w gdańskiej Ergo Arenie już za kwadrans. Zapraszamy!