Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Po bardzo emocjonującej końcówce kielczanie zdołali odnieść trzecie zwycięstwo w spotkaniach finałowych PGNiG Superligi i tytuł jedzie do stolicy województwa świętokrzyskiego!

Czerwoną kartkę otrzymał Dmitrij Żytnikow.

Czerwoną kartkę otrzymał Michał Jurecki.

Niepotrzebne zamieszanie na koniec. W efekcie przepychanek chyba skończy się kartkami

Wątpliwości rozwiazne ! Bramka Michała Jureckiego zamyka dyskusję o tytule mistrza Polski.

Krzysztof Lijewski i Vive jest już o krok od tytułu. Zwłaszcza, że po chwili Żytnikow przegrał pojedynek ze Szmalem

Błyskawiczna odpowiedź w wykonaniu Tobiasa Reichmanna.!

Bramka! Trafił Dmitrij Żytnikow.

Podanie do Tiago Rochy przecięte w ostatniej chwili

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty, choć początkowo wydawało się, że na karę zasłużył Jachlewski

Krzysztof Lijewski dwa razy z rzędu się nie myli. Tutaj emocji na pewno nie zabraknie

Dzieje się w Płocku! Trafił z koła Tiago Rocha i gospodarze, niesienie fantastycznym dopingiem, po raz pierwszy wychodzą na prowadzenie!

Lijewski ze zwodem do zewnątrz, ale górą Wichary

Indywidualny popis Dmitrija Żytnikowa. Rosjanin wyszedł w górę i trafił obok bezradnego Szmala

Wydawało się, że Krzysztof Lijewski oddał rzut już z pola bramkowego. Sędziowie innego zdania - bramka uznana

Piłka świetnie rozprowadzona po obwodzie i Valentinowi Ghionei nie wypadało tego nie trafić

Na rzut nie mogli zdecydować się gospodarze i w najważniejszym momencie De Toledo zatrzymany. Piłka wciąż jednak w rękach płocczan

Kto w takich sytuacjach jak nie Michał Jurecki? Piłka wpadła do bramki pod łokciem Wicharego

Remis! Kto by się tego spodziewał jeszcze kilka minut temu? Trafił Marko Tarabochia po kapitalnej indywidualnej akcji. Chorwat chyba znalazł już autostradę do kieleckiej bramki

Krzysztof Lijewski został wykluczony na 2 minuty. Kielczanin przypadkowo uderzył rywala w twarz

Świetnie w obronie zachował się Wiśniewski i sędziowie odgwizdali faul w ataku. Szansa na remis! Nowe siły wstąpiły w Wisłę!

Miljan Pusica został wykluczony na 2 minuty. Płocczanin wyraźnie spychał Jureckiego

Marko Tarabochia z obiegnięciem na zewnątrz i rozpaczliwa interwencja Chrapkowskiego nic nie działa. W Płocku będą jeszcze emocje

Wichary rozegrał się na dobre. Bramkarz Wisły tym razem zatrzymał natarcie Jureckiego

Chyba niepotrzebnie z bramki wyszedł Szmal i w kontrze Tiago Rocha. Portugalczyk był lepszy od bramkarza Vive, który chciał przeciąć akcję rywali

Miljan Pusica wykrozystał bierną postawę obrońców i trafił z drugiej linii. Szczególnie zaspał Piotr Chrapkowski

Najpierw świetna interwencja w defensywie, a po chwili popisowo wykończony kontratak. W roli głównej Piotr Chrapkowski.

Ależ bomba Michała Jureckiego. "Dzidziuś" zaskoczył Corralesa rzutem pod ramieniem obrońcy

Bramka! Trafił Miljan Pusica. Płocczanin przyzwyczaił raczej do gry w defensywie, a tymczasem odpalił z drugiej linii i Szmal tylko odprowadził piłkę wzrokiem

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann. Wichary drugi raz lepszy w dzisiejszym pojedynku!

Paczkowski nie pokonał Wicharego, ale zdołał przynajmniej wywalczyć rzut karny

Ekwilibrystyczna pozycja Rochy i Portugalczyk był skazany na porażkę w rywalizacji ze Szmalem

Valentin Ghionea zebrał piłkę po nieudanej próbie Wiśniewskiego i zmieścił piłkę między Szmalem a słupkiem jego bramki

Popisowa akcja trójki rozgrywających. W odpowiednim momencie przyspieszył Uros Zorman i pokonał Corralesa

Dmitrij Żytnikow przełożył piłkę nad głową obrońcy i miał mnóstwo czasu na oddanie rzutu.

Michał Jurecki całkowicie zmylił obronę, wykonując akcję na dwa tempa. Czyżby kielczanie rozpoczęli decydujący odjazd bramkowy?

Wydawało się, że De Toledo zrobił wszystko dobrze, ale Brazylijczykowi zabrakło precyzji

Z obecności obrońcy nic nie robił sobie Krzysztof Lijewski. Rozgrywający rzucił nad głową defensora

Tiago Rocha pokazał swój kunszt i łatwo oszukał Szmala

Grzegorz Tkaczyk po raz pierwszy od dawna zameldował się na boisku ! Powrót po bardzo ciężkiej kontuzji !

Szybka reakcja trenera Cadenasa. Nafciarze odbili się od obrony dowodzonej przez Chrapkowskiego i Hiszpan postanowił wezwać podopiecznych na rozmowę wychowawczą

Zorman ośmieszył Rochę, podając piłkę między nogami Portugalczyka. Bez asysty obrońcy trafił Michał Jurecki.

Cupiciowi należy się bura za tą sytuację. Chorwat chciał się popisać efektownym zagraniem, a zamiast tego koncertowo zmarnował idealną okazję w kontrze

Julen Aguinagalde trochę w stylu Bartosza Jureckiego. Tyłem do bramki nie skazuje od razu na niepowodzenie

Sytuacja tylko z pozoru wydawała się łatwoa. Miljan Pusica trafił w dobitce do pustej bramki, ale musiał się sporo namęczyć, bo sięgnąć piłkę odbitą przez Szmala

Na parkiecie leży Zorman. Oby to nie było nic poważnego. Słoweniec trzyma się za kostkę

Wściekły Szmal, bo jego koledzy w ataku popełnili prosty błąd i do kontry pobiegł Valentin Ghionea.

Skutecznie rzut karny wykonywał Tiago Rocha. Portugalczyk oszukał Szmala

Kolejny raz w tej połowie Krzysztof Lijewski. Rozgrywający zaskoczył Corralesa w swoim stylu

W roli obrotowego odnalazł się Adam Wiśniewski. "Gadżet" zaskoczył obrońców Vive

Kus przyblokował Żytnikowa i zrobił miejsce Piotrowi Chrapkowskiemu.

Z prawej połówki odpalił Krzysztof Lijewski. Reprezentant Polski wykorzystał ruchomą zasłonę Aguinagalde

Jose Guilherme de Toledo poszedł na przebój i znalazł lukę w obronie kielczan.

Bramka! Trafił Ivan Cupić. Zorman dojrzał wolnego Chorwata na skrzydle, a kielczanom pomógł fakt, że Wiśniewski nie wrócił jeszcze z ławki kar

Zespoły udały się do szatni. Po bardzo słabym początku w wykonaniu obu zespołów w końcówce połowy wszystko wyglądało już tak jak należy. Zdecydowanie najciekawszym wydarzeniem pierwszej połowy czerwony kartka dla Karola Bieleckiego za, zdaniem sędziów, celowe znokautowanie Wcharego przy wykonywaniu rzutu karnego.

Spróbował jeszcze Lijewski, ale nie zdołał przelobować Corralesa.

Bardzo sprytny rzut Jose Guilherme de Toledo. Brazylijczyk zaskoczył Szmala próbą w dolny róg bramki

Julen Aguinagalde najpierw zgubił De Toledo, a po chwili wykonał obrót i pokonał Corralesa

Adam Wiśniewski został wykluczony na 2 minuty. Michał Jurecki przełożył rękę nad głową Wiśniewskiego, ale przed ciosem nie zdołał się uchronić

Michał Jurecki świetnie zastawił się i wymusił na Tarabochii faul ofensywny. Kielczanie dostali drugi życie, chwilę wcześniej podanie do koła nie znalazło adresata

Bardzo łatwo przedarł się Krzysztof Lijewski. Trener Cadenas nie wytrzymał i poprosił o czas

Bramka! Trafił Adam Wiśniewski. Na dobre rozwiązał się worek z bramkami. Płocczanie rozprowadzili piłkę po obwodzie

Szmal zostawił nogę i zastopował rzut rywala. Kielczanin w pełnej krasie

Skutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann.

Dopiero przy piątej próbie trafił Dmitrij Żytnikow.

Czerwoną kartkę otrzymał Karol Bielecki. Zdaniem sędziów gracz Vive umyślnie rzucił w głowę Wicharego! Trudno oceniać tą decyzję, wydaje się, że Wichary dodał sporo od siebie

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Przy okazji znokautowany Wichary! Cios prosto w głowę

Żółtą kartkę otrzymał Angel Montoro.

Ewidentny rzut karny po faulu Montoro na Jachlewskim.

Niewykorzystana szansa na wyrównanie i Vive w natarciu.  Mateusz Jachlewski pobiegł do kontry i dopełnił formalności

Bramka! Trafił Angel Montoro. Hiszpański olbrzym bardzo dynamicznie, przynajmniej jak na siebie

Napisać, że Chrapkowski ostro potraktował Montoro, to jak nie napisać nic. Kielczanin ma szczęście, że nie wylądował na ławce

Angel Montoro przedarł się przez obronę i pokonał Szmala. Po chwili Corrales znowu górą w pojedynku z Jureckim i przed Wisłą szansa na kontaktową bramkę

Krzysztofowi Lijewskiemu  nie przeszkodził fakt, że rywale zacieśnili defensywę na środku. W bramce nieco zaspał Corrales

Bramka! Trafił Marko Tarabochia. Zespoły chyba zapomniały już o niemrawym początku spotkania

Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski.

Bramka! Trafił Marko Tarabochia. Chorwat przełamał się, ale przyznajmy szczerze, w tej sytuacji musiał umieścił piłkę w siatce

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Tak należy rozgrywać kontry!

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Kielczanin po raz drugi w ciągu kilku minut odesłany na ławkę

Rocha sam nie wie jak nie trafił w idealnej sytuacji z koła

De Toledo bardzo czytelnie w narożnik bramki Szmala.

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. De Toledo sprytnie wymusił faul

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki.

Zorman faulowany przy próbie rzutu, to musiał być karny

Adam Wiśniewski został wykluczony na 2 minuty. Trener Cadenas nie może uwierzyć, że jego zespół popełnił błąd przy zmianie i sędziowie błyskawicznie dostrzegli dodatkowego zawodnika na placu

Bramka! Trafił Julen Aguinagalde. Zrobiło się trochę luźniej i od razu Hiszpan się odnalazł na kole

Zbigniew Kwiatkowski został wykluczony na 2 minuty. Bardzo ostry atak na twarz

I jeszcze raz i znowu bezskutecznie. Tym razem Żytnikow.

Racotea spróbował szczęścia, ale nie takie numery ze Szmalem

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Chrapkowski.

Płocczacie wyszli z dwoma wysuniętymi defensorami, Vive ma wyraźny problem ze sforsowaniem obrony gospodarzy

Bramka! Trafił Adam Wiśniewski.  Wisła wykorzystała błąd w rozegraniu i "Gadżet" skuteczny w sytuacji sam na sam

Jedna bramka w siedem minut, kiedy skończą się te pomyłki? Na pewno nie teraz - kolejny błąd popełnił Wiśniewski

Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Strlek w idealnej sytuacji wprost w Corralesa.

Początek baaardzo chaotyczny. Najpierw pudło Tarabochii, a po chwili Żytnikowa

To nie jest jak na razie dzień Tarabochii. Płocczanin niemal oddał piłkę Cupiciowi

Koronkowa akcja Wiśniewskiego i Żytnikowa, ale skrzydłowy przy próbie rzutu był chyba faulowany. Sędziowie innego zdania i Vive od bramki

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Chorwat w takich sytuacjach się nie myli. Chwilę wcześniej kielczanie przecięli podanie do Rochy

Bardzo agresywna obrona od początku. Tym razem od ściany odbił się Aguinagalde

Żółtą kartkę otrzymał Miljan Pusica.

Pierwsza nieudana próba w dzisiejszym spotkaniu. Nieskutecznie Tarabochia

Próbował przedrzeć się de Toledo, ale kielczanie faulowali

Gramy!

Lada moment początek trzeciego spotkania finałowego.

Płocczacie przystąpią do spotkania z wszystkimi podstawowymi graczami

Zapraszamy na relację z trzeciego spotkania finałowego PGNiG Superligi. Orlen Wisła Płock podejmie Vive Tauron Kielce. W rywalizacji do trzech zwycięstw 2:0 prowadzą kielczanie