Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje LIVE na WP SportoweFakty. Dzisiaj rozstajemy się w lepszych nastrojach, bo grę Polek, szczególnie w drugiej połowie, oglądało się z dużą przyjemnością. Dobrej nocy!

Koniec meczu.

32:26. W słupek ze skrzydła trafia Bogna Sobiech, ale... dobija ten rzut niezawodna Aneta Łabuda! Osiem bramek i nagroda MVP!

31:26. Indywidualnie i skutecznie Bruna de Paula.

31:25. Ciężar na swoje barki bierze w tym momencie Eduarda Amorim Taleska.

31:24. Podwyższa prowadzenie Biało-Czerwonych, Aleksandra Rosiak.

30:24. Wykorzystuje go Karoline Souza

Rzut karny dla szczypiornistek z Kraju Kawy.

Czujnie w bramce brazylijska golkiperka.

30:23. Przypomniała o sobie rzutem z koła Sylwia Matuszczyk.

29:23. Udana odpowiedź Canarinhos.

29:22. Bardzo dobra dwójkowa akcja Karoliny Kudłacz-Gloc z Bogną Sobiech. Akcję kończy ta druga.

Bruna de Paula ochłonie na ławce.

28:22. Przecięła podanie na skrzydło Mariana Costa i pobiegła sama do kontry. Bramka dla Canarinhos.

28:21. Imponuje dzisiaj skutecznością Aneta Łabuda

27:21. I bramka! Karolina Kudłacz-Gloc w pierwsze tempo.

Zarobiła dla Polek rzut karny Karolina Kudłacz-Gloc.

Czas dla Leszka Krowickiego.

Nie śpieszą się polskie szczypiornistki. Drużyna Biało-Czerwonych spokojnie konstruuje atak pozycyjny.

26:21. Przerywają impas strzelecki Brazylijki.

26:20. Ktoś tu chyba pracuje na nagrodę MVP? Aneta Łabuda po raz kolejny!

25:20. Jest pięknie! Świetna parada Adrianny Płaczek i skuteczny kontratak Kingi Achruk!

24:20. Znakomicie przedarła się przez brazylijską defensywę Monika Kobylińska. Przy okazji mamy też karę dwóch minut dla zawodniczki z Kraju Kawy.

23:20. Szaleje w ataku Aneta Łabuda. Ze skrzydła, z kontry, a teraz z koła!

22:20. Bruna de Paula dla Canarinhos.

22:19. Nie zawodzi w kontrze Aneta Łabuda! Należy też podkreślić znakomitą, precyzyjną asystę naszej bramkarki.

21:19. Z prawej połówki Patricia Silva.

21:18. Znów błysnęła w ofensywie Aneta Łabuda! Czas dla Brazylijek.

20:18. I mamy też bramkę Bogny Sobiech!

19:18. Odpowiada Mariana Costa.

Szkoda, szkoda, szkoda. Poprzeczkę w kontrze obija Kinga Grzyb.

19:17. Wzięła tę akcję na siebie Monika Kobylińska.

18:17. Bardzo dobry fragment gry Tamires Araujo.

18:16. Przełamują się w ataku zawodniczki z Kraju Kawy.

18:15. I jeszcze raz z flanki Aneta Łabuda!

17:15. Z prawego skrzydła Aneta Łabuda.

16:15. Nie czekają długo z odpowiedzią Canarinhos.

16:14. Przytomne zachowanie Kingi Achruk. Rozgrywająca rzuca przez całe boisko do pustej bramki.

Siły wyrównane. Na ławce kar ochłonie także Joanna Szarawaga.

Polki przez dwie minuty w liczebnej przewadze.

15:14. Zespołowa akcja Polek. Z koła trafia Kinga Achruk.

Kontratak Brazylijek, ale obronną ręką wychodzi z tego Weronika Gawlik!

14:14. Rozciągnęły Canarinhos grę do prawego skrzydła, a tam nie zawodzi Mariana Costa.

Dwójka dla Joanny Wołoszyk.

Polki odpowiadają stratą.

Bardzo dobrą sytuację do rzutu miała jedna z Brazylijek, ale obija poprzeczkę.

Początek drugiej połowy.

Reprezentantki Polski wyciągnęły wnioski z ostatniej porażki z Hiszpanią i znacząco poprawiły grę w ofensywie. Świetnie w bramce radzi sobie Weronika Gawlik. Oby tak dalej. Zaczynamy drugą połowę rywalizacji.

Koniec pierwszej połowy.

14:13. Piłkę tracą także zawodniczki Leszka Krowickiego. Na listę strzelczyń wpisuje się brazylijska bramkarka - Renata Arruda.

Przy piłce już Polki. Brazylia popełniła błąd w ofensywie.

Dwie minuty dla Karoliny Kudłacz-Gloc. Spóźniła się w obronie nasza rozgrywająca.

14:12. Tak jest! Z koła Sylwia Matuszczyk i już dwie na plusie!

Muruje bramkę Biało-Czerwonych, Weronika Gawlik!

13:12. Huknęła z dystansu Sylwia Lisewska.

Fenomenalna interwencja naszej bramkarki! Weronika Gawlik broni kontratak!

12:12. Błyskawicznie odpowiadają Canarinhos.

12:11. Kinga Grzyb show. Lewoskrzydłowa lubińskiego klubu rzuca tym razem po zabiegnięciu na koło.

11:11. Weronika Gawlik podaje przez całe boisko do Kingi Grzyb. Remis!

Chciała to rozwiązać sama Aleksandra Zych, ale nie trafiła w światło bramki.

Pozazdrościła jej teraz Weronika Gawlik, jednak Polki nie wykorzystują udanej parady golkiperki MKS Perły Lublin.

Mogła być bramka, a jest interwencja bramkarki Canarinhos.

Błąd kroków Biało-Czerwonych, ale piłkę wygarnęła rywalkom na szczęście Katarzyna Janiszewska.

10:11. Bramkowa odpowiedź Canarinhos.

10:10. Odpaliła teraz w ofensywie Aleksandra Zych. Miejmy nadzieję, że występy w Metz Handball zaprocentują.

9:10. Z siódmego metra Karoline Souza.

9:9. W świetnej formie jest Kinga Grzyb. Kolejny celny rzut ze skrzydła.

Szkoleniowiec Leszek Krowicki prosi o minutę przerwy.

8:9. Po dograniu na koło rzuca celnie Tamires Araujo.

8:8. Znakomicie przymierzyła ze środka Karolina Kudłacz-Gloc.

Znów straty zarówno u Polek, jak też u Brazylijek.

7:8. Wykorzystuje rzut karny Karoline Souza.

Katarzyna Janiszewska odesłana na ławkę kar.

7:7. Nie marnuje "setki" Karolina Kudłacz-Gloc.

Para sędziowska wskazuje na linię siódmego metra. Polki przed szansą na kolejny remis.

Błędy po obu stronach boiska.

Zawrotne tempo rozgrywania akcji. Znów rozpracowały polską defensywę szczypiornistki z Kraju Kawy.

6:6. Na remis szybko rzuca Karolina Kudłacz-Gloc.

5:6. Wykorzystuje rzut karny Karoline Souza.

5:5. Z lewej flanki skutecznie Kinga Grzyb.

4:5. Nie przeszkadza Brazylijkom gra w czwórkę. Canarinhos na prowadzeniu po trafieniu Jaqueline Anastacio.

4:4. Z siódmego metra Monika Kobylińska.

Przez niecałe dwie minuty ekipa Biało-Czerwonych będzie grać w podwójnej przewadze!

3:4. Błyskawiczne wznowienie ze środka i bramka Deonise Fachinello.

3:3. W odpowiedzi Kinga Achruk.

2:3. Ależ tempo narzuciły sobie bohaterki dzisiejszego widowiska. Nie udało się zatrzymać Weronice Gawlik brazylijskiej kołowej.

2:2. Bardzo szybko odpowiedź rozgrywającej Metraco Zagłębia Lubin. Na listę strzelczyń wpisuje się po indywidualnej akcji Patricia Machado Matieli.

2:1. Pod poprzeczkę z lewego skrzydła Kinga Grzyb.

1:1. Szybki i skuteczny kontratak Deonise Fachinello.

1:0. Wynik spotkania ładnym rzutem z prawej połówki otwiera Monika Kobylińska.

Świetną interwencją popisuje się też Weronika Gawlik!

Karolina Kudłacz-Gloc bardzo szybko wędruje na ławkę kar.

Ze środka rozpoczynają Polki. Nieco wymuszony ten rzut Karoliny Kudłacz-Gloc. Poradziła sobie z nim bramkarka.

Start meczu.

Kto wygra mecz?

Trochę czasu do meczu jeszcze pozostało, więc przypomnijmy sobie, co działo się we wczorajszym meczu z Hiszpanią. A nie mamy z tego spotkania najlepszych wspomnień.

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację LIVE z drugiego meczu Polek podczas turnieju w Alicante. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Brazylia.