Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ależ dramaturgia w Paryżu! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej!

PGE VIVE Kielce w Final Four Ligi Mistrzów!

Koniec meczu.

35:26. Na otarcie łez trafia Sander Sagosen. Pięć sekund i VIVE może świętować awans!

34:26. Tak jest! Na minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziów na listę strzelców wpisuje się Władisław Kulesz!

100 sekund do końca meczu. VIVE w ataku pozycyjnym.

W słupek Sander Sagosen! Z autu wznowią mistrzowie Polski!

34:25. Julen Aguinagalde i bramka!

Znakomita interwencja Vladimira Cupary! Świetne wejście między dwóch graczy Alexa Dujshebaeva i rzut karny dla VIVE!

Marko Mamić też opuszcza boisko, ale "tylko" na dwie minuty.

Odepchnięty w kontrze Alex Dujshebaev. Czerwoną kartkę z gradacji kar dostaje Mikkel Hansen!

34:24. Wykorzystuje kontratak Alex Dujshebaev!

Goście odpowiadają faulem w ataku.

34:23. Petarda Nedima Remilego i czas dla VIVE.

Mistrzowie Polski przez dwie minuty w liczebnej przewadze.

33:23. Z koła Artsiom Karalek.

33:22. Jak awansują dalej, będą nosić go na rękach. Mecz życia Nedima Remilego. To już dwunasta bramka gracza PSG.

Wracamy do gry.

32:22. Na remis z dziewiątego metra Alex Dujshebaev!

Duża szansa dla VIVE. Dwie minuty kary dla Mikkela Hansena za błąd zmiany.

32:21. Z szóstego metra Henrik Toft Hansen.

31:21. Z biodra do bramki Alex Dujshebaev!

31:20. Koncert Nedima Remilego. Tym razem to już VIVE musi odrabiać straty w dwumeczu...

Thierry Omeyer wyłapuje rzut z koła Artsioma Karaleka

30:20. Zablokowany Władisław Kulesz. W odpowiedzi Henrik Toft Hansen wygrywa pojedynek z Vladimirem Cuparą.

Faul w ataku Sandera Sagosena. Szansa na arcyważną bramkę dla VIVE! Leży na parkiecie Blaż Janc. Miejmy nadzieje, że to nic poważnego.

29:20. Z prawego rozegrania celnie Luka Cindrić.

29:19. Po kontrze trafia Luc Abalo. Walka o Final Four zaczyna się od nowa! Z zaliczki VIVE nie pozostało już nic!

28:19. Co za kosmiczny mecz Nedima Remilego! Dziesiąta bramka gracza PSG!

27:19. Dobrze ustawiony na szóstym metrze Artsiom Karalek. Dogranie na koło i bramka dla VIVE.

27:18. Kielczanie wciąż nie mogą znaleźć recepty na zatrzymanie Nedima Remilego.

26:18. Ciągnie grę gości w ofensywie Luka Cindrić.

Mikkel Hansen podziela los zawodnika kieleckiego klubu.

Julen Aguinagalde odesłany na ławkę kar. VIVE w tarapatach.

Luka Cindrić zatrzymany przez golkipera gospodarzy.

26:17. Znakomita parada Thierry'ego Omeyera i kolejne trafienie Nedima Remiliego. Koncert jednego zawodnika jak na razie.

25:17. Piękna wrzutka do Nedima Remilego i bramka dla PSG.

24:17. I jeszcze raz indywidualnie Luka Cindrić!

24:16. Nie czeka długo z odpowiedzią Luka Cindrić.

24:15. Faul w ataku Alexa Dujshebaeva. Podwyższa prowadzenie gospodarzy Uwe Gensheimer.

22:15. Niesamowity rzut Władisława Kulesza! Z biodra w okienko!

22:14. Nie mogą zatrzymać kielczanie Nedima Remilego.

21:14. Blisko straty Luka Cindrić, ale ostatecznie udało mu się doprowadzić atak do końca.

21:13. Rzut karny dla PSG. Bramkarz przetrzymany, w drugie tempo trafia Mikkel Hansen.

20:13. Bieżny rzut Władisława Kulesza wpada do siatki.

20:12. Kolejne trafienie Nedima Remilego...

19:12. Odpowiedź z dziewiątego metra Nedima Remilego.

18:12. Z lewej flanki Angel Fernandez Perez!

Pierwsza akcja PSG po zmianie stron nieudana.

Początek drugiej połowy.

Przypomnijmy, że PGE VIVE Kielce przyjechało do Paryża z dziesięciobramkową zaliczką. Gdyby nie kilka zmarnowanych, stuprocentowych sytuacji, ekipa mistrzów Polski nie musiałaby drżeć o awans do Final Four. Emocji po zmianie stron z pewnością nie zabraknie.

Koniec pierwszej połowy.

18:11. Tuż przed syreną kończącą pierwszą połowę trafia ze środka Mikkel Hansen.

17:11. Bomba z dziewiątego metra Władisława Kulesza.

17:10. Broni Rodrigo CorralesUwe Gensheimer ze skrzydła i robi się już bardzo niebezpiecznie.

16:10. Lekka wrzutka na koło, łapie piłkę w locie Henrik Toft Hansen i trafia do bramki VIVE.

15:10. Z koła Artsiom Karalek!

15:9. Nie do zatrzymania na prawym skrzydle Luc Abalo.

14:9. Do pustej bramki trafia Blaż Janc.

14:8. Indywidualnie i skutecznie Nikola Karabatić.

13:8. Bardzo pewnie, w lewy, dolny róg Julen Aguinagalde.

Rzut karny dla PGE VIVE Kielce.

Wykluczenie za wykluczeniem. Luka Karabatić schodzi z boiska za faul na Władisławie Kuleszu.

Czas na żądanie Tałanta Dujszebajewa.

13:7. Bezlitośni są paryżanie. Podwyższa prowadzenie Nikola Karabatić. Mamy też dwie minuty kary dla Mariusza Jurkiewicza...

Kolejna interwencja Rodrigo Corralesa.

Luka Cindrić wyłapany przez bramkarza PSG. Z narożnika wznowi jednak VIVE.

12:7. Drugie celne trafienie w meczu Nedima Remilego.

11:7. Nie do obrony, z fantazją Blaż Janc! Rewelacyjny rzut z biodra i nie ma nic do powiedzenia Rodrigo Corrales!

11:6. Z koła Henrik Toft Hansen.

10:6. I trafia z siódmego metra Julen Aguinagalde!

Alex Dujshebaev daje sygnał do ataku! Rzut karny po indywidualnej akcji!

10:5. Szybka odpowiedź Uwe Gensheimera.

9:5. Ależ znakomity zwód i bramka Alexa Dujshebaeva!

9:4. Nie traci skuteczności na skrzydle niesamowicie skoczny Luc Abalo.

Puszczają już nerwy. Żółty kartonik dla Urosa Zormana za pretensje do arbitrów.

Julen Aguinagalde ochłonie przez 120 sekund. Nie ulega wątpliwości, że sędziowie trochę nie panują nad tym, co dzieje się na parkiecie...

8:4. Przełamanie VIVE! Z biodra efektownie Blaż Janc!

Władisław Kulesz obija poprzeczkę! Ratuje jednak gości Vladimir Cupara!

8:3. "Air France" w akcji. Podwyższa prowadzenie miejscowych Luc Abalo.

Paris Saint-Germain HB rzuciło się na VIVE od pierwszych minut. Żelazna obrona, z trudnej pozycji Luka Cindrić i znowu nieszczęsny słupek!

7:3. A chwilę później bramka autorstwa Mikkela Hansena.

Kolejna kara dla Artsioma Karaleka.

Nie mają jak na razie szczęścia kołowi PGE VIVE Kielce. Artsiom Karalek sprawdza wytrzymałość słupka.

Henrik Toft Hansen wędruje na ławkę kar za nieprzepisowe zatrzymywanie Alexa Dujshebaeva.

6:3. Nie do obrony z prawej połówki na pełnym rozbiegu Sander Sagosen.

Znakomicie rozrzucona piłka, Julen Aguinagalde na czystej pozycji, ale tylko poprzeczka!

5:3. Tego brakowało! Odpala z dziewiątego metra Władisław Kulesz!

Luka Karabatić wykluczony na dwie minuty.

5:2. Błyskawiczne wznowienie ze środka i efektowna wkrętka Uwe Gensheimera. VIVE nie zdążyło ustawić się w obronie.

4:2. Przerywa przestój gości w ofensywie Luka Cindrić.

4:1. I trafia w pierwsze tempo Mikkel Hansen.

Rzut karny dla PSG i dwie minuty kary dla Artsioma Karaleka za faul na Sanderze Sagosienie.

Znów w posiadaniu gospodarze.

3:1. Szybka rehabilitacja Uwe Gensheimera. Efektywny rzut z lewej flanki.

Bardzo dobrą paradą popisuje się też Rodrigo Corrales.

Nie ma bramki! Uwe Gensheimer zgaszony przez Vladimira Cuparę!

Rzut karny dla PSG. Na siódmym metrze pojawia się Uwe Gensheimer.

Zaiskrzyło w Paryżu. Mamy obustronne wykluczenie. Na ławce odpoczną Luka Cindrić i Nedim Remili.

Znakomita okazja Blaża Janca, ale skrzydłowy VIVE tym razem obok słupka.

Twardo w defensywie grają zawodnicy Paris Saint-Germain HB. Oni nie przestają wierzyć w odrobienie strat i awans do Final Four.

2:1. Indywidualna akcja Nedima Remilego.

1:1. Duuużo miejsca na prawej flance ma Blaż Janc i nie marnuje okazji na zdobycie bramki!

1:0. Na początek błyskawiczny kontratak Luca Abalo.

PGE VIVE Kielce w ataku pozycyjnym. Publiczność próbuje zdeprymować mistrzów Polski. Gwizdy na trybunach.

Start meczu.

Oba zespoły już na parkiecie. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek arbitrów.

Czy VIVE awansuje do Final Four?

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego, ćwierćfinałowego meczu w Lidze Mistrzów. PGE VIVE Kielce zagra z PSG o Final Four i jest na dobrej drodze, żeby w najlepszej czwórce się znaleźć.