Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Babiarz o słowach Siódmiaka: to niedopuszczalne - protestuję!

Artur Siódmiak przyznał w rozmowie z Jackiem Kurowskim, że w jednym ze spotkań celowo złamał nos rywalowi. Zdaniem Przemysława Babiarza to całkowite zaprzeczenie idei sportowej rywalizacji.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (45):

 • Karas Karas Zgłoś
  Tak jest w piłce ręcznej Panie Babiarz. Sport kontaktowy, brutalny. W drużynie jest tak, że jak przeciwnik coś zrobi twojemu koledze z drużyny, to w następnej akcji to on jest kasowny.
  Czytaj całość
  Tak to już jest.
  • milekkibic Zgłoś
   Panie Babiarz, komentować jazdę figurową a nie sport dla mężczyzn...
   • M70 Zgłoś
    Każdy sport w którym dochodzi do bezpośredniego kontaktu zawodników wymaga twardości. Niezaprzeczalnie piłka ręczna jest wyjątkowo kontaktową grą gdzie granica między grą czystą a
    Czytaj całość
    faul jest bardzo płynna. Wiadomo, że żaden zawodnik nie jest "święty", czasami trzeba zagrać mocno, faulując z premedytacją, ale uważam, że Pan Artur powiedział trochę za dużo. Pewne przemyślenia i swoje doświadczenia powinien przemilczeć. Dlaczego? Ano dlatego, że jego wypowiedź odbije się szerokim echem i dotrze do młodych adeptów piłki ręcznej. Młodość ma to do siebie, że nie analizuje zbyt dokładnie kontekstu wypowiedzi. I zamiast skupić się na szlifowaniu techniki, taktyki, współpracy podczas gry, nie daj Boże zacznie stosować rozwiązania podsunięte przez Pana Artura. Oby nie brali jego słów dosłownie i jako pewnik!! Bo na meczach juniorów poleje się krew! Po co? Lepszy zawodnik u rywala?! Walnijmy go solidnie w żebra, wyeliminujmy go z gry nie poprzez dobre krycie czy obronę a poprzez uraz fizyczny. Wszak takie rozwiązania nieświadomie podsuwa im wielki i znany zawodnik!
    • Melbor Zgłoś
     Babiaż to tylko wazeliniarz kturych mamy na pęczki
     • kokojamboo Zgłoś
      Fakt nie jest fer takie zachowanie ale protesty Babiarza to farsa.Babiarza który o sporcie nie wie nic tylko na sportowcach sie wypromował.
      • Marco Polo Zgłoś
       Zdaję sobie sprawę ,że to sport dla twardych ludzi, ale źle oceniam postawę Siódmaka.Nie może być tak ,że w imię wyniku sportowego celowo eliminujemy poprzez ciężką kontuzję
       Czytaj całość
       zawodnika rywali.Żaden sukces sportowy nie jest nic warty jeśli się go zdobywa w takimi metodami.Przypadkowość urazów jest wliczona w uprawianie tej dyscypliny, ale celowość takich działań jest niedopuszczalna. Prosze sobie wyobrażić jak by była reakcja gdyby Valcic przyznał że Karolowi celowo wybił oko. Trzeba sprawy oceniać obiektywnie nie przez pryzmat dobra w postaci sukcesu , ale także zastosowanych metod. Druga sprawa: jeśli już doszło do celowego okaleczenia rywala to po co o tym zawodnik mówi głośno. Można to przemilczeć.Szkoda ,że ten odważny gość nie stwierdził tego zaraz po meczu tylko kilka lat po zakończeniu kariery. Zabrakło mu wtedy odwagi, bo mógł po tych ,,bohaterskich"" czynach i zdaniach liczyć na rewanż lub wykluczenie w postaci dyskwalifikacji , może i dożywotniej.Panu Arturowi życzę , aby zastanawiał się nad tym co wolno mówić , a czego nie.
       • brox Zgłoś
        No to Pan Artur pojechał z żarcikiem, ale gdyby nie Pan Przemysław, to bym nie wiedział co myśleć... Mam pytanie, czy to jest dopuszczalne żeby podczas przerwy Niemiec krzyczał po
        Czytaj całość
        niemiecku na naszych zawodników?
        • Bal U Hanni Zgłoś
         Od zawsze zastanawiał mnie fenomen takich pomiotów jak ten w TVP, ani to ładne, ani to mądre, ani błyskotliwe, ani elokwentne, ani ubrane, ani żartobliwe (samo to to śmieje się ze
         Czytaj całość
         swoich głodnych kawałków), do tego ten głos kastrata - słowem dziennikarski QRVATROL.
         • Cetung Zgłoś
          co jest panie Babiarz, zaczynamy lizać dupkę publicznie żeby czasem nie zwolnili ?
          • Sim China Zgłoś
           Ale dlaczego jest to niedopuszczalne? W MMA, jesli wiesz ze ktos mial zlamane zebra to go w nie walisz, czemu w tenisie , pilce noznej i ping pongu ma byc inaczej?
           Wszystkie komentarze (45)

           Komentarze (45)

           ×
            Wszystkie komentarze (45)
            PRZEJDŹ NA WP.PL