WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Maciej Kot i Stefan Hula po olimpijskim konkursie na normalnej skoczni

Pjongczang 2018. Jak relaksują się skoczkowie? Maciej Kot opublikował zdjęcie

Piotr Szarwark
Piotr Szarwark
Polscy skoczkowie nie nudzą się w oczekiwaniu na powrót do rywalizacji. Maciej Kot opublikował zdjęcie, w którym pokazał, w jaki sposób on i Piotr Żyła spędzają czas po treningu.

W środę skoczkowie narciarscy wracają do rywalizacji. Tego dnia czekają ich pierwsze próby na dużej skoczni. Reprezentanci Polski w spokoju oczekują powrotu na skocznię. Maciej Kot za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie, w którym pokazuje, w jaki sposób spędza czas wolny.


- Daliśmy z siebie 100 proc. na treningu, teraz można pograć - tak podpisał fotografię, na której znalazł się też Piotr Żyła.

Obaj zabrali swoje gitary do Pjongczangu i w wolnym czasie podnoszą swoje umiejętności. Kot w jednej z ostatnich rozmów przyznał, że aktualnie opracowuje utwór muzyczny zespołu Metallica - "The Unforgiven".

W komentarzach kibicie nie tylko życzą im powodzenia w kolejnych konkursach, ale proszą też, aby opublikowali filmik z próbką swoich możliwości. Pasją do gry na gitarze zaraził ich trener reprezentacji, Stefan Horngacher.

ZOBACZ WIDEO Mocne słowa Adama Małysza o konkursie w Pjongczang. "Ma pełne prawo, żeby tak powiedzieć"


Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Czy Polacy wywalczą podczas igrzysk medal w drużynie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):