Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz SochowiczNewspix / EXPA/ Pressesports/ Franck Seguin / Na zdjęciu: Mateusz Sochowicz

Pjongczang 2018: Mateusz Sochowicz żartuje z fanów

Marek Wawrzynowski
Marek Wawrzynowski
Polski saneczkarz, który zapomniał założyć maski na twarz podczas igrzysk olimpijskich, stał się obiektem kpin w internecie. Zawodnik zareagował na to z humorem.

Polski saneczkarz Mateusz Sochowicz podczas ślizgu w koreańskim Pjongczangu pędził z prędkością ponad 120 km/h bez maski. Jak się okazało, w zamieszaniu przed startem gdzieś mu upadła i zawodnik nie miał czasu jej znaleźć.

- Po prostu wypadła mi, to był pech. Było bardzo zimno na starcie. Kiedy chciałem zapiąć buty, schyliłem się. Spadł mi kaptur, ściągając wizjer. Spadł na torbę. Gdyby spadł gdziekolwiek indziej, to usłyszałbym i podniósł go - mówił zawodnik.

Jego przejazd bez maski dla wielu internautów stał się jednak źródłem żartów i podkreślał "polską organizację".

Sam zawodnik zakpił z "hejterów". Na swoim Instagramie zamieścił zabawny obrazek i opatrzył go "pozdrowieniami dla ekspertów".

Zawodnik przejechał całą trasę z zamkniętymi oczami. Udało mu się dojechać bez wywrotki do mety. Zajął ostatecznie 27. miejsce na 40 startujących zawodników.

ZOBACZ WIDEO Jagna Marczułajtis: Czwarte miejsce na igrzyskach to największy ból

Komentarze (12):

 • Radosław Czaprowicz Zgłoś
  Do Rozpierduchy - z twoich ''ciężko wypracowanych'' podatków z pewnością nie, bo najpierw trzeba je płacić. A żeby płacić trzeba pracować, a nie całymi dniami siedzieć przed
  Czytaj całość
  kompem i pisać głupie komentarze.A do Maćka Wojtkowiaka - nie trzeba być znawcą internetu, żeby stwierdzić, że jesteś idiotą.
  • Marek Leczko Zgłoś
   Poziom tego wpisu świadczy o jego IQ.
   • Rozpierducha Zgłoś
    Jeszcze większy idiota od pajaca Żyły. A co by było gdyby uszkodził wzrok lub miał wypadek przy takiej prędkości. Kto by płacił za leczenie. Powinno się takim zabraniać uprawniania
    Czytaj całość
    jakiegokolwiek sportu. Oddaj milion złotych które na ciebie Polacy wydali ze swoich podatków a ty to przez swoją głupotę wywaliłeś w błoto. A jak ci się nie podoba to zajmij się zbieraniem znaczków pocztowych.
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

    ×
     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL