Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Pjongczang: biegi narciarskie - sprint drużynowy na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W środę, w ramach IO w Pjongczangu, odbędą się finałowe zawody w sprincie drużynowym kobiet i mężczyzn w biegach narciarskich. Transmisja TV w TVP 1 i Eurosport. Stream online za darmo w WP Pilot.

IO w Pjongczangu LIVE: finał sprintu drużynowego w biegach narciarskich na żywo. Gdzie oglądać transmisję w telewizji i interencie?

W środę (21 lutego) o godzinie 11:00 mają rozpocząć się finałowe starty w ramach sprintu drużynowego kobiet i mężczyzn w biegach narciarskich na IO w Pjongczangu. Transmisja TV na antenie TVP 1 i Eurosport. Komentatorami widowiska będą: Igor Błachut i Kacper Merk (w Eurosporcie) oraz Jarosław Idzi i Piotr Meissner (w Telewizji Polskiej).

Finały w sprincie drużynowym w biegach narciarskich można obejrzeć również na żywo i za darmo w internecie. Bezpłatny stream online będzie aktywny na platformie WP Pilot. Live streamy można znaleźć też w serwisach: sport.tvp.pl, Eurosport Player i Ipla TV.

Początek zawodów w sprincie drużynowym na IO w Pjongczangu: 11:00. Transmisja TV: TVP 1 i Eurosport. Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl, Eurosport Player i Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Kot: Maciek przyjechał do Pjongczangu jako ten piąty. Podziwiam go, że to wytrzymał i się nie spalił

Czy będziesz oglądać transmisję ze startu w sprincie drużynowym w biegach narciarskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL