Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu Adam Małysz i Piotr ŻyłaNewspix / Martyna Szydlowska / PressFocus / Na zdjęciu Adam Małysz i Piotr Żyła

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Dramatyczny wpis żony skoczka

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
- Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie - napisała na swoim profilu na instagramie Justyna Żyła. Kilka godzin później usunęła wpis.

Choć wcześniej można było usłyszeć lub przeczytać plotki na ten temat, nikt oficjalnie nie zabierał głosu w tej sprawie. Dopiero dość jednoznaczny wpis Justyny Żyły na instagramie rzucił na nią światło.

Według informacji "Faktu" Piotr Żyła nie mieszka już z żoną w domu, który kupili przed trzema laty w Wiśle Kopydle. Na lotnisko w Katowicach po skoczka miała przyjechać nie jego żona, a inna kobieta. Stamtąd oboje pojechali w stronę Bielska-Białej.

Justyna i Piotr Żyła wzięli ślub w 2006 roku. Mają dwójkę dzieci - Jakuba (2007) i Karolinę (2012).

Żyła pojechał na igrzyska do Pjongczangu, ale nie wystartował w żadnym z konkursów. Złoty medal na dużej skoczni wywalczył Kamil Stoch, a po brąz sięgnęła drużyna w składzie Kot, Kubacki, Hula i Stoch.

(fot. Instagram)(fot. Instagram)

Kilka godzin po umieszczeniu (a potem wykasowaniu) powyższego wpisu, Justyna Żyła zamieściła nowy wpis. Oto on:

Komentarze (147):

 • Zdis Kopka Zgłoś
  Brudy się pierze w domowym zaciszu a nie publicznie, bo smród jaki się wokół tego rozchodzi nikomu nie służy, a prawda zazwyczaj leży pośrodku.
  • jmk Zgłoś
   Nie lubię komentować życia prywatnego innych ludzi ale tym razem zrobię jeden z wyjątków. Żyła ożenił się w wielu 19 lat. To bardzo młodo, choć niektórym się udaje. Problem w
   Czytaj całość
   tym, że rozwiązywanie problemów wymaga dojrzałości i mądrości a im najwyraźniej tego brakuje. Wpis pani Justyny, to chwyt poniżej pasa. Żenujący a zarazem uniemożliwiający już jakikolwiek dialog. Spaliła za sobą wszystkie mosty. Najwyraźniej jednak Piotruś też wszystkiego nie załatwił jak trzeba, skoro do tego doszło. Post pani Justyny zaprzecza jej twierdzeniu, że wciąż kocha męża. Myślę, że bardziej kocha życie, jakie przy nim prowadziła - zagraniczne wyjazdy i przewalanie kasy u kiepskich kosmetyczek. Jeszcze na ślubnych zdjęciach była urzekająca. Teraz ma zęby polakierowane tak, że aż biją po oczach, koszmarne sztuczne rzęsy, i włosy utlenione niemal na biało. Jest karykaturą samej siebie sprzed lat. Żyła może zbyt bystry nie jest ale ma dobry wzrok i potrafi porównać swoją żonę z partnerkami swoich kolegów. Te porównania niestety wychodzą na niekorzyść pani Justyny, nie tylko ze względu na wygląd - żona Kamila Stocha jest jego menadżerką i robi parę innych rzeczy, dziewczyna Kubackiego studiuje na AWF, żona Huli prowadzi firmę szyjącą kombinezony skoczków, dziewczyna Kota jest sportsmenką i trenerką. O Justynie Żyle wiadomo tylko, że jest krewną Małysza, choć przypuszczam, że to też zasługa męża.Niezależnie od ich relacji, są jeszcze dzieci, które powinny mieć oboje rodziców i zapewniony byt. Drodzy państwo - alimenty płaci się NA DZIECI, a nie na byłą żonę. Rozwód z kolei bierze się z byłym współmałżonkiem ale nie z dziećmi. Dzieci nie powinny ponosić konsekwencji za złe wybory rodziców.
   • Jowita Czołba Zgłoś
    moim zdaniem nie powinno się o takich sprawach pisać na FB czy innych portalach. to się dzieje miedzy mężem a żoną powinno zostać między nimi. To dowodzi tylko tego iż nie mamy do
    Czytaj całość
    czynienia z osobami dorosłymi tylko ewidentnie dziećmi , które sobię nie radzą.
    Wszystkie komentarze (147)

    Komentarze (147)

     Wszystkie komentarze (147)
     PRZEJDŹ NA WP.PL