Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"Jesteśmy sto lat za Niemcami, Norwegami czy Holendrami". Mocne słowa o sportach zimowych w Polsce

Biathlonistka Weronika Nowakowska w mocnych słowach odpowiedziała internetowym hejterom na zarzuty, że część polskich sportowców pojechała na Zimowe Igrzyska Olimpijskie na wycieczkę. W studiu WP SportoweFakty sprawę skomentowała olimpijka Jagna Marczułajtis-Walczak i publicysta sportowy Andrzej Person. Podkreślali bardzo słaby stan obiektów sportowych. - Za tym światem, Niemcami, Norwegami, czy Holendrami w łyżwiarstwie, jesteśmy sto lat. Taka jest prawda - powiedział Person.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (2):

 • jajajaj Zgłoś
  to ,że poza skokami inne dyscypliny sportów zimowych są niedoinwestowane to fakt. Pora zainwestować w pozostałe chociaż wyniki to też jedna wielka niewiadoma. Przykładem mogą być
  Czytaj całość
  panczeniści i panczenistki. Nie było toru na treningi jeżdzili za granicę ale wyniki były . Teraz jest tor gdzie można trenować na miejscu ale o wynikach porównywalnych z poprzedniej olimpiady można pomarzyć. Może trzeba też pomyśleć o jakiejś kadrze trenerskiej mającej pojęcie o danej dyscyplinie bo samo inwestowanie w obiekty i sprzęt to za mało.
  • ja33 Zgłoś
   a ile lat swietlnuych są skoczkowie niemieccy za Stochem.prosze podać z dokładnością do jednego parseka.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL