Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwa medale Polaków w Pjongczangu. Andrzej Person: Wróciliśmy na z góry upatrzone pozycje

Polscy sportowcy wrócili z igrzysk w Pjongczangu z dwoma medalami. Kamil Stoch obronił tytuł mistrza olimpijskiego na dużej skoczni, a drużyna skoczków wywalczyła brąz. - Medale zdobyli ci, którzy reprezentują sport zawodowy. Wróciliśmy na z góry upatrzone pozycje. Vancouver i Soczi to były igrzyska ponad naszą miarę i ponad nasze możliwości - tak wynik Polaków w Korei komentuje Andrzej Person, były senator, wielokrotny uczestnik igrzysk w roli dziennikarza i attache prasowego.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (3):

 • samik Zgłoś
  Nie mamy tras narciarskich, kiepskie szkolenie , nabór i selekcja. To samo w Łyżwiarstwie. Nie ma torów saneczkowych. Mało zawodników. Powinniśmy się skupić na propagowaniu sportów
  Czytaj całość
  zimowych w Podkarpackim, Małopolskim, Ślaskim, Dolnośląskim. Zimowe województwa to także świętokrzyskie i podlaskie a tu niewiele się dzieje. Jakiś program dla narciarstwa biegowego w tych województwach może ,panie ministrze. Tam gdzie są lodowiska szkolić w short traku i hokeju. Gdzie nie ma lodowisk - budować. W każdym mieście wojewódzkim powinno być.
  • gmk38 Zgłoś
   Dwa madale dla kraju który jest chyba 7 najzimniejszy na świecie . Skandal
   • ORH- Zgłoś
    TRUDNO SIĘ MI NIE ZGODZIĆ Z PANEM PERSONEM.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL