WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Lionel Ng / Na zdjęciu: Pernille Blume

Pernille Blume ma problemy z sercem. Mistrzyni olimpijska przeszła poważną operację

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Duńska federacja informuje, że Pernille Blume przeszła niedawno poważną operację serca. Zabieg poszedł po myśli lekarzy. Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro w pływaniu dochodzi do siebie.

24-letnia Pernille Blume była operowana pod koniec stycznia, ale informacja o jej zabiegu pojawiła się dopiero teraz. Okazało się, że mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro miała wrodzoną wadę serca, która została wykryta podczas... urazu lewego ramienia.

Operacja została przeprowadzona w Kopenhadze. - Wszystko poszło po myśli lekarzy - informuje duńska federacja.

Blume dochodzi do siebie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Dunka weźmie udział w zgrupowaniu kadry, które odbędzie się w Republice Południowej Afryki.

Dunka w Rio de Janeiro zaliczyła pierwsze igrzyska olimpijskie w karierze. Pływaczka od razu pokazała się światu ze świetnej strony. Blume zdobyła złoto w pływaniu na 50 metrów stylem dowolnym, a potem zdobyła brąz w sztafecie 4x100 stylem zmiennym.

W Danii jest gwiazdą, a do tego ma wyjątkową urodę. Efekt jest taki, że już wiele razy była zapraszana do wzięcia udziału w sesjach fotograficznych. W roli modelki czuje się świetnie, a na koncie ma nawet rozbierane zdjęcia.
Zobacz także: Andre Schuerrle zmienił stan cywilny. Poślubił piękną Annę Szarypową

ZOBACZ WIDEO Michael Ballack dla WP SportoweFakty: Lewandowski problemem? To były mocne słowa


 

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL