Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Michael Phelps

Michael Phelps ojcem po raz trzeci. Były pływak ma trzeciego syna

Dawid Borek
Dawid Borek
Trzecie dziecko, trzeci syn - Michael Phelps znów został ojcem. Były pływak ogłosił radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Pięcioosobowa rodzina! Witaj na świecie, @mavericknphelps. Mama i dziecko są zdrowi, a chłopcy zachwyceni, że zostali starszymi braćmi!" - pochwalił się na Instagramie Michael Phelps.

Swój wpis wzbogacił o hasztag #housefullofboys (z ang. "#dompełenchłopców"). Co jednak najciekawsze, we wpisie oznaczył... noworodka. Tak, noworodek - Maverick - już ma swój profil na Instagramie.

Maverick to trzecie dziecko Michaela Phelpsa i jego żony Nicole Johnson. Była modelka urodziła już trzeciego syna. Beckett Richard ma 18 miesięcy, a Boomer Robert trzy lata.

Michael Phelps i Nicole Johnson są małżeństwem od trzech lat. Ślub wzięli potajemnie - informacja o zmianie stanu cywilnego przez wybitnego pływaka i jego ukochaną wyciekła na świat dopiero kilka miesięcy po fakcie.

Phelps zakończył karierę sportową po Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro. W sumie zdobył 28 medali olimpijskich, w tym 23 złote. 26 razy był mistrzem świata.

Zobacz też:
Michael Phelps: Ratowanie życia ważniejsze niż złoto
Odważne wyznanie Michaela Phelpsa. "Był taki moment, że nie chciałem żyć"

ZOBACZ WIDEO: Stacja Tokio. Cezary Trybański: Mike Taylor zaraził zespół amerykańskim luzem

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    Ma 34 lata.Akurat to, że ślub przed 3 laty był zawarty w tajemnicy nie ma w Polsce znaczenia. I tak byśmy o nim zapomnieli :)

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL