Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Otylia Jędrzejczak Materiały prasowe / Paweł Skraba / Na zdjęciu: Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak urodziła drugie dziecko. "Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Otylia Jędrzejczak i jej partner Paweł Przybyła mają ogromne powody do radości. Polska pływaczka poinformowała, że na świat przyszło drugie dziecko pary. "Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama" - napisała na Instagramie.

To drugie dziecko pary. Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła są rodzicami 2,5-letniej Marceliny. Płeć nowonarodzonej pociechy pływaczki i jej narzeczonego nie jest znana. O porodzie Jędrzejczak poinformowała za pośrednictwem Instagrama, na którym podziękowała personelowi Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Rafała Czerwiakowskiego w Krakowie.

"Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi Szpitala na Siemiradzkiego. Szczęśliwa ale niewypoczęta mama" - napisała Jędrzejczak.

Do tego trzykrotna medalistka olimpijska opublikowała zdjęcie z urodzonym dzieckiem. Po niebieskich ubrankach można wywnioskować, że to chłopiec, ale Jędrzejczak nie potwierdziła płci.

Jędrzejczak chwile swojej sportowej chwały święciła w 2004 roku, kiedy to na igrzyskach olimpijskich w Atenach sięgnęła po złoty i dwa srebrne medale. Jest także siedmiokrotną medalistką mistrzostw świata.

Zobacz także:
Mistrzostwa Europy siatkarzy: wyjątkowe zdjęcie polskich zawodników. Tak uczcili wygraną
Skoki narciarskie. Wyjątkowy trening Polaków. Małysz: Stresuję się, gdy na nich patrzę

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Marta Walczykiewicz: Kajakarstwo to sport dla twardzieli

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL