Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adrian Zieliński - Start w mistrzostwach świata i zmiana kategorii wagowej

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
[tag=1907]Adrian Zieliński[/tag] pieczołowicie przygotowuje się do mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów, które w dniach 20-27 października odbędą się we Wrocławiu.

W jakiej formie znajduje się nasz złoty medalista z Londynu? - Jeszcze nie wiem, bo nie wchodziłem na duże ciężary. Cały czas jestem na etapie podtrzymywania siły. Ale w piątek powinienem mieć już jakąś wiedzę. Mam nadzieję, że tendencja jest zwyżkowa. Na to przynajmniej wygląda - powiedział Zieliński w rozmowie z Gazetą Wrocławską.

MŚ w stolicy Dolnego Śląska będą prawdopodobnie ostatnim startem Adriana Zielińskiego w kategorii 85 kg. Sztangista planuje startować w kat. 94 kg. - Wszystko na to wskazuje. Czas pokaże, ale ja bym chciał pójść w górę i taki jest właśnie plan. Ze względów zdrowotnych. Myślę, że wspólnie z trenerem ogłosimy to we Wrocławiu po starcie - stwierdził.

Zieliński w Londynie odniósł życiowy sukces, zdobywając złoty medal. Nie przekuł się on jednak na zainteresowanie ze strony sponsorów. Nasz czołowy sztangista poinformował, że aktualnie nie ma ani jednego sponsora.

Cała rozmowa w Gazecie Wrocławskiej.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL