WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Doug Pensinger / Agata Wróbel podczas igrzysk olimpijskich w Atenach.

Minister sportu oferuje pomoc Agacie Wróbel. "Czekam na kontakt"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Agata Wróbel jest na dobrej drodze, by wyjść na prostą. Mnóstwo ludzi włączyło się w zbiórkę pieniędzy, a teraz Witold Bańka zapowiedział, że jest gotów jej pomóc.

Wiele problemów spadło na Agatę Wróbel po zakończeniu kariery. Polska sztangistka długo unikała rozgłosu, ale teraz postanowiła poprosić kibiców o pomoc. Dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich choruje na cukrzycę i depresję, a do tego wpadła w tarapaty finansowe.

37-latka dała się namówić na zbiórkę w internecie (znajdziesz ją TUTAJ). Finansowo wsparło ją już prawie tysiąc kibiców. Nie wiadomo, ile łącznie przekazano pieniędzy, ale na pewno nie są to małe środki. W dodatku to nie koniec dobrych informacji.

Wieści o problemach wybitnej sportsmenki dotarły do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Witold Bańka kierujący tym resortem publicznie zaoferował pomoc.

Na razie nie wiadomo, czym miałaby się zajmować Wróbel. Szczegóły na pewno pozna, gdy skontaktuje się z ministrem sportu. Okaże się też, czy sztangistka jest w ogóle zainteresowana pracą w MSiT.

ZOBACZ WIDEO: Mateusz Rębecki chce przejść do UFC: To moje marzenie i cel na ten rok

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL