Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Iron BibyInstagram / instagram.com/ironbiby / Iron Biby

Może podnieść 250 kg. Iron Biby chce być najsilniejszym człowiekiem na świecie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
27-letni ciężarowiec z Burkina Faso, Iron Biby, nie ma sobie równych w Afryce. Żeby być w formie, sportowiec zjada osiem kurczaków.

Cheick Ahmed Al-Hassan Sanou, ps. Iron Biby, zadziwia świat sportów siłowych. Ciężarowiec z Burkina Faso dźwiga bez problemu 250 kg i marzy mu się zostanie najsilniejszym człowiekiem globu.

- Często zjadam osiem kurczaków w ciągu dnia, więc podaż białka jest wystarczająca. Jem też owoce i dobre węglowodany. Stosuję dietę właściwą dla sportowców - mówi ważący 187 kg Iron Biby w materiale zamieszczonym na twitterowym koncie gazety "The Sun".

27-latek zaczął uprawiać podnoszenie ciężarów, ponieważ z powodu swojego wyglądu i dużego rozmiaru był wyśmiewany przez rówieśników. W szkole próbował trenować kilka dyscyplin, ale odnalazł się dopiero w ciężarach.

- Od zawsze byłem pasjonatem sportu. Chciałem znaleźć dyscyplinę, w której mogę być najlepszy. Myślę, że udało mi się to. Moim celem jest bycie nie tylko najsilniejszym człowiekiem Afryki, ale całego świata - zapowiada.

Zobacz:
La Liga. Hakerzy włamali się na konto Barcelony. Ogłosili transfer Neymara
Nie może uwierzyć, że jest mistrzynią świata. Zobacz seksowną łyżwiarkę z Holandii

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: miało być efektownie, wyszedł fatalny kiks z rzutu karnego

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL