Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Robert Kubica: Żal straconej szansy

Rafał Lichowicz
Rafał Lichowicz
Robert Kubica zakończył swoją przygodę w Rajdzie Francji na ostatnim odcinku specjalnym. Do tego momentu krakowianin spisywał się znacznie powyżej oczekiwań, bijąc kilku bardziej doświadczony rywali.

- Na ostatnim odcinku popełniłem błąd. Źle oceniłem stan przyczepności na wilgotnej partii oesu. Przy poprzednim przejeździe pojechałem tam dość ostrożnie. Niestety za drugim razem na asfalcie leżało sporo naniesionego brudu i już nie zdołałem się z tego wybronić - skomentował swój start na pechowym ostatnim oesie Robert Kubica.

- Bardzo mi żal straconej szansy. Zdobywanie doświadczenia w nowej dyscyplinie bywa frustrujące - dodał Polak.

Przed rozpoczęciem osiemnastego odcinka specjalnego załoga Robert Kubica i Maciej Szczepaniak zajmowała 4. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Rajd Francji: Wypadek Roberta Kubicy na ostatnim oesie!

Komentarze (3):

 • MarcoZ Zgłoś
  Dlaczego niby wyścigi rajdowe to igranie z losem? Więcej szans ma na wypadek spadając z łóżka we własnym domu. A jak ma szczęście - to jak mówią - nawet w d palec złamie...
  • sympatyczne Zgłoś
   Panie Robercie ! Kieruj sie Pan Darami Ducha Swietego .
   • Ben1409 Zgłoś
    Panie ROBERCIE - szanuję Pana za to, co jeszcze nikomu z Polski się nie udało - czyli udziału w F1. A co za tym idzie - dostarczył nam Pan w Polsce - nie zapomnianych i świetnych
    Czytaj całość
    wrażeń. Za to też wielkie dzięki z mojej strony. Należy jednak pamiętać, że (brakiem cierpliwości ) - lekkomyślne przekreślił Pan - rozwój swojego talentu i karierę - kierowcy F1 ( ale - całe szczęście, że wyszedł Pan z tego cało ). Nie pozostaje jednak Panu teraz - aktualnie pogodzić się z tą sytuacją i zakończyć bez sensowne i ryzykowne - wyścigi ( bo nie ma powodu igrać dalej z losem ). Pana talent może być nadal wykorzystany np. do szkolenia młodego i utalentowanego narybku. Należy życzyć więc Panu - powodzenia.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL