Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Marcin Hennek

Rajd Polski: Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów

Maciej Rowiński
Maciej Rowiński
Polski Związek Motorowy wraz z firmą Top Racing, partnerem komercyjnym ORLEN 74. Rajdu Polski, ósmej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA uruchomił sprzedaż biletów i karnetów.

Rajd Polski odbędzie się na przełomie czerwca i lipca. Rywalizacja na mazurskich odcinkach specjalnych będzie największym w naszym kraju świętem sportów motorowych. Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona będzie za pośrednictwem oficjalnej strony rajdu www.rajdpolski.pl.

Dystrybucja karnetów i biletów odbywa się również za pośrednictwem sklepów internetowych gadzetyrajdowe.pl i topracingshop.pl, gdzie już można zamawiać różne rodzaje karnetów dla kibiców.

Dla gości z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).


Organizatorzy przygotowali w tym roku cztery rodzaje karnetów obowiązujących przez wszystkie 4 dni rajdu: Rally Pass, Rally Pass Silver, Rally Pass Gold oraz Rally Pass Platinum VIP.

Najbardziej prestiżowy zestaw Rally Pass Platinum VIP umożliwia wejście do strefy VIP wraz z trybuną VIP oraz uprawnia do korzystania z parkingów VIP i dojazdu bezpośrednio do odcinków specjalnych.

Podczas tegorocznej edycji rajdu firma Top Racing planuje zorganizowanie rekordowej liczby ponad 70 stref dla kibiców na odcinkach specjalnych. Przy większości z nich dostępne będą pojemne parkingi, ale część będzie miała charakter bardziej kameralnych Rally Campingów. Strefy kibica wyposażone będą w toalety przenośne, nagłośnienie oraz punkty gastronomiczne. W wybranych strefach przewidziane są dodatkowe atrakcje, m.in. krótkie loty widokowe helikopterem.

Dla najbardziej wymagających kibiców przygotowana została oferta VIP Rally Experience, umożliwiająca udział w ORLEN 74. Rajdzie Polski w najbardziej komfortowych warunkach. Oferta zawiera m.in. transfer na odcinki specjalne do miejsc VIP Rally Experience, opiekę i komentarz przewodnika oraz pełne wyżywienie przez wszystkie dni trwania rajdu. Ofertę uzupełnia pełny dostęp do wszystkich stref VIP na rajdzie oraz loty widokowe na pokładzie helikoptera.
Oferta Rally Camping, czyli propozycja dla kibiców planujących noclegi w namiotach lub przyjazd na rajd kamperem będzie w tym roku znacznie rozbudowana. Na każdym odcinku specjalnym zostanie wyznaczonych kilka najbardziej atrakcyjnych miejsc widokowych, gdzie w bezpiecznych warunkach będzie można rozstawić namiot lub zaparkować kamperem. Bilety na Rally Camping dostępne są już w przedsprzedaży internetowej, a ich ilość jest ograniczona.

Warto również wspomnieć, że w przypadku zamówienia przynajmniej dwóch jakichkolwiek karnetów ich wysyłka do zamawiającego na terenie Polski jest bezpłatna.

W tym roku organizator przygotował również promocyjne pakiety zawierające darmową nalepką parkingową oraz trzy karnety Rally Pass lub Rally Pass Silver. Liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona, a zakupu można dokonać jedynie poprzez sklep internetowy.

Firma Top Racing, tegoroczny partner komercyjny ORLEN 74. Rajdu Polski, jest przedsiębiorstwem z wyłącznie polskim kapitałem i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców podczas różnych imprez w sportach motorowych. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów dla sportów motorowych.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na ORLEN 74. Rajd Polski można uzyskać korzystając ze specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00 oraz w sobotę od godziny 11:00 do 15:00. Pytania można także kierować na adres: kibice@rajdpolski.pl.

ZOBACZ WIDEO Tego nie uczą na kursach prawa jazdy. Zobacz, jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach na drodze

Kto zostanie mistrzem WRC w sezonie 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL