Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sebastien OgierMateriały prasowe / Sebastien Ogier

Sebastien Ogier zostaje w M-Sport

Andrzej Prochota
Andrzej Prochota
M-Sport potwierdził we wtorek wieczorem, że Sebastien Ogier oraz Elfyn Evans będą ich reprezentować w Rajdowych Mistrzostwach Świata w sezonie 2018. Kierowców będą prowadzić ci sami piloci.

Pięciokrotny mistrz świata, Sebastien Ogier postanowił w sezonie 2018 obronić tytuł w barwach M-Sport, który nieoczekiwanie triumfował w obu klasyfikacjach w zakończonych niedawno mistrzostwach WRC. Wcześniej, Francuzem zainteresowany był również Citroen Total World Rally Team.

Drugim kierowcą będzie Elfyn Evans. Negocjacje z zawodnikami trwały kilka miesięcy, ale ostatecznie doszło do podpisania kontraktów podczas uroczystości zespołowej w Dovenby Hall, w której wzięło udział 240 pracowników M-Sportu.

- Wspaniale jest ogłosić nasze plany na sezon 2018. Ostatni sukces, to było coś naprawdę niesamowitego i chcemy to kontynuować. Nadal przeżywam spore emocje w tym sporcie, a zespół ma wiele pasji. Dzięki temu podjęcie decyzji było oczywiste. Będziemy ciężko pracowali, aby odnieść także sukces w przyszłym sezonie - powiedział Ogier.

Kwestia trzeciego kierowcy Forda Fiesty WRC ma zostać ogłoszona najbliższych tygodniach.

ZOBACZ WIDEO: Sławomir Majak: Piłka w Łodzi się odradza

Czy Sebastien Ogier obroni tytuł w sezonie 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL