Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kajetan KajetanowiczMateriały prasowe / Red Bull / Na zdjęciu: Kajetan Kajetanowicz

WRC: Kajetan Kajetanowicz podjął decyzję. W Rajdzie Niemiec wystartuje VW Polo

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Już 22 sierpnia rusza Rajd Niemiec. Decyzję o wyborze rajdówki na to wydarzenie Kajetan Kajetanowicz odłożył po przeprowadzeniu dokładnych testów samochodu. Ostatecznie załoga Lotos Rally Team wróci do rywalizacji w WRC w Volkswagenie Polo GTI R5.

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak w Rajdzie Niemiec odbywającym się w ramach Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC2 pojadą Volkswagenem Polo GTI R5. Asfaltowy Rajd Niemiec będzie wymagający, ale po sprawdzeniu samochodu podczas testów, Kajetan jest dobrej myśli.

- Jesteśmy po dwóch dniach udanych testów, sprawdziliśmy bardzo dużo: opony, nastawienia amortyzatorów i dyfrów. W trakcie testów mieliśmy zmienną pogodę, co też jest dobre, bo daje poczucie pewności, że jesteśmy przygotowani na różne warunki -powiedział Kajetan Kajetanowicz, zawodnik Lotos Rally Team.

Czytaj także: Kimi Raikkonen nie słucha inżynierów

Rajd Niemiec odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia. Będzie to już czwarty start Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka w tym sezonie w WRC2. Ostatnim rajdem pokonanym przez ten duet był Rajd Sardynii, który przejechali Skodą Fabią R5.

Załoga Lotos Rally Team po czterech wymagających dniach rywalizacji i dziewiętnastu odcinkach specjalnych finiszowała na drugiej pozycji w kategorii WRC2.

Czytaj także: Bottas może porzucić F1 na rzecz rajdów

Partnerem artykułu jest Grupa Lotos S.A.

ZOBACZ WIDEO Atromitos faworytem przed spotkaniem rewanżowym? "W Atenach warunki będą im sprzyjać"

Czy Kajetan Kajetanowicz stanie na podium WRC2 w Rajdzie Niemiec?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL