Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / FRANCK ROBICHON

Rio 2016: Fularczyk i Madaj na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W czwartek na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro przed szansą na zdobycie medali staną wioślarze. Transmisja TV na antenie TVP 2. Stream online na sport.tvp.pl.

Wioślarstwo na żywo: Magdalena Fularczyk i Natalia Madaj. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W czwartek 11 sierpnia od godziny 15:00 w Rio de Janerio będzie można oglądać zmagania polskich wioślarzy. Transmisja TV na antenie TVP 2 w specjalnym bloku relacji łączonych z najważniejszych wydarzeń, które mają miejsce na igrzyskach.

Ponadto konfrontacje z udziałem Polaków można śledzić na żywo i za darmo w internecie. Stream online wystartuje na platformie sport.tvp.pl. Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników z Polski.

Wioślarscy eksperci twierdzą, że duet Magdalena Fularczyk i Natalia Madaj ma największe szanse na wywalczenie medali olimpijskich. Finał z udziałem Polek rozpocznie się około godziny 16:04.

W pozostałych finałach wystartują również inni reprezentanci naszego kraju. Nie bez szans na medal igrzysk jest czwórka podwójna mężczyzn, która o krążek powalczy w składzie: Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz oraz Mirosław Ziętarski.

W kolejnym finale udział weźmie też żeńska czwórka podwójna: Monika CiaciuchMaria Springwald, Agnieszka Kobus i Joanna Leszczyńska.

Początek zmagań wioślarzy od godziny 15:00 na antenie TVP 2.

Brazylia pokonała Danię. Zobacz gole!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL