Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Leszek Szymański

Szymon Kołecki o Adrianie Zielińskim: Nie mam złudzeń, że wynik będzie negatywny

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Po godzinie 16 powinniśmy poznać wynik próbki Adriana Zielińskiego, podejrzanego o doping mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Szymon Kołecki, odniósł się do tej sprawy na konferencji prasowej.

- Osobiście nie znam wyniku, ale nie mam złudzeń, że może być negatywny, ponieważ sprawa nie byłaby wówczas taka głośna - powiedział na konferencji prasowej zwołanej przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów prezes Szymon Kołecki.

Musimy się jednak uzbroić w cierpliwość. Oficjalna wiadomość do opinii publicznej zostanie podana najwcześniej o godz. 16.00. - Rozmawiałem z prezesem Rynkowskim i wiem, że wynik jest już w komisji. Kompletowane są dokumenty i Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie na godzinę 16.00 zaplanowała konferencję prasową - zapowiedział Kołecki.

- Na tym etapie nie mam złudzeń, chociaż niezmiernie bym się cieszył, gdyby próbka była negatywna - dodał. Wypowiedź Kołeckiego wywołała wśród dziennikarzy konsternację. Finał całej sprawy poznamy po godz. 16.

Start Adriana Zielińskiego na igrzyskach w Rio de Janeiro zaplanowano na sobotę.

ZOBACZ WIDEO Adrian Zieliński: Musiałbym być skończonym idiotą (źródło TVP)

Jaki będzie wynik próbki Adriana Zielińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL