Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Siatkówka plażowa
Kołosińska/Brzostek (Polska) - Ukołowa/Birłowa (Rosja) - grupa A

Zapraszamy też na kolejne relacje na naszych łamach. Miłego olimpijskiego dnia!

A jeszcze dziś o 22:30 Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel zmierzą się z duetem Nummerdor/Varenhorst. Zapraszamy serdecznie.

Polki zagrają jeszcze jedno spotkanie w grupie - w czwartek o 15:00 naszego czasu z Larissą i Talitą.

Polki zapewniły sobie tym samym awans do 1/8 finału turnieju olimpijskiego!

II SET - POL 21:18 RUS Birłowa zagrywa w aut! Koniec meczu! Drugie zwycięstwo Polek w Rio!

II SET - POL 20:18 RUS Dwie szanse w jednej akcji zmarnowane. Kołosińska obroniona, Brzostek atakuje w aut.

II SET - POL 20:17 RUS Na szczęscie Brzostek jest w dwóch kolejnych akcjach skuteczna i mamy trzy piłki meczowe!

II SET - POL 18:17 RUS Brzostek atakuje w boisko, ale... nie widzą tego sędziowie.

II SET - POL 18:16 RUS Minimalne, ale jednak pudło Brzostek w ataku. O czas proszą nasze plażowiczki.

II SET - POL 18:14 RUS Kołosińska nie do zatrzymania w ofensywie.

II SET - POL 17:13 RUS Polki powiększają przewagę! Birłowa atakuje w aut!

II SET - POL 14:12 RUS Birłowa trafia w linię boczną.

II SET - POL 14:11 RUS Kinga Kołosińska daje radę w ataku.

II SET - POL 13:10 RUS Przerwa ta nie wybiła naszych z rytmu. Kapitalna kontra i pewny atak Brzostek!

II SET - POL 11:10 RUS Minimalna pomyłka na zagrywce Kołosińskiej i przerwa techniczna.

II SET - POL 11:9 RUS Dwa udane plasy Brzostek, a wcześniej świetne obrony. Polki znów odskakują!

II SET - POL 9:8 RUS Walka punkt za punkt cały czas na Copacabanie.

II SET - POL 7:6 RUS Znakomity lob Moniki Brzostek w sam narożnik placu gry!

II SET - POL 6:5 RUS Punktowy blok Kołosińskiej na Ukołowej!

II SET - POL 5:5 RUS Z bardzo trudnej piłki udało się zaatakować Kołosińskiej.

II SET - POL 4:4 RUS Pocelowana zagrywką Kołosińska. Mamy remis.

II SET - POL 4:2 RUS Aktywnie Ukołowa w bloku, ale wpadła w siatkę.

II SET - POL 3:1 RUS Jeszcze jeden świetny serwis Kingi! Rosjanki proszą o przerwę.

II SET - POL 2:1 RUS Dwa punkty z rzędu zdobyte przez Polki. To zasługa świetnych zagrywek Kołosińskiej.

II SET - POL 0:0 RUS Zaczynamy drugą odsłonę!

I SET - POL 21:19 RUS Skuteczny plas po skosie Moniki Brzostek! Polki wygrywają pierwszego seta!

I SET - POL 20:18 RUS Blok Kołosińskiej! Pierwsza piłka setowa dla Polek!

I SET - POL 18:18 RUS Precyzja w ataku Ukołowej. Linie zatrzepotały.

I SET - POL 17:17 RUS Brzostek zablokowana. Birłowa zalicza czwarty punktowy blok w meczu.

I SET - POL 17:16 RUS Topnieje przewaga naszych plażowiczek, proszą teraz o czas.

I SET - POL 17:14 RUS Birłowa z całej siły w boisko. Musiała wykrzyczeć złą energię, która w niej siedzi.

I SET - POL 16:13 RUS O czas proszą Rosjanki, bo mają problem z przyjęciem.

I SET - POL 15:13 RUS Pomyłka Birłowej. Polki znów mają dwa punkty przewagi.

I SET - POL 13:12 RUS Rywalki nie odstępują na krok, znów skuteczie Ukołowa.

I SET - POL 11:10 RUS Na przerwie technicznej Polki prowadzą jednym punktem.

I SET - POL 10:8 RUS Najpierw bardzo dobrze w bloku Kołosińska, a potem skutecznie atakuje z drugiej piłki w linię końcową.

I SET - POL 9:7 RUS Sprytne zagranie Kołosińskiej do linii bocznej, Rosjanki już tego nie wybronią.

I SET - POL 7:5 RUS Dobry plas Brzostek w siódmy metr.

I SET - POL 6:5 RUS Zablokowana Monika Brzostek

I SET - POL 6:3 RUS Kołosińska wygrywa przepychankę na siatce z Ukołową!

I SET - POL 4:3 RUS Zepsuta zagrywka Birłowej, zmiana stron.

I SET - POL 3:2 RUS Bardzo dobry atak Moniki Brzostek. W samą linię!

I SET - POL 1:1 RUS Efektowny blok Kołosińskiej.

Nasze zawodniczki sąjuż gotowe do rozpoczęcia meczu!

Nasze plażowiczki znajdują się obecnie na 19. pozycji w rankingu FIVB World Tour. Rosjanki zaś na pozycji 23.

Para rosyjska z kolei uległa Brazylijkom Larissie i Talicie 0:2 (14:21, 16:21).

W pierwszej kolejce Polki pokonały Lauren Fendrick i Brooke Sweat 2:1 (14:21, 21:13, 15:7).

Rywalkami Biało-Czerwonych będą Rosjanki - Jekateryna Birłowa i Jewgenija Ukołowa

Witamy serdecznie! Za kwadrans na Beach Volleyball Arena na Copacabanie drugi mecz na igrzyskach olimpijskich w Rio rozegrają nasze siatkarki plażowe - Kinga Kołosińska i Monika Brzostek.