Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ekstraliga rugby: Lechia Gdańsk pierwszym liderem

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
[tag=3061]Lechia Gdańsk[/tag] dzięki wysokiemu zwycięstwu przed własną publicznością z Juvenią Kraków została pierwszym liderem Ekstraligi rugby w sezonie 2014/15.

WYNIKI 1. KOLEJKI:

Master Pharm Budowlani Łódź S.A. - MKS Ogniwo Sopot 38:21 (33:14)

Punkty dla Budowlanych: Tomasz Kozakiewicz 13 (P, 4pd), Michał Mirosz 10 (2P), Marek Grabowski 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P)

Punkty dla Ogniwa: Marek Przychodzki 10 (2P), Łukasz Szablewski 6 (3pd), Maciej Wojtkuński 5 (P)

Żółte kartki: Krzysztof Justyński, Grzegorz Dułka (obaj Budowlani), Robert Rogowski (Ogniwo).

***

RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 61:12 (35:9)

Punkty dla Lechii: Rafał Janeczko 21 (P, 8pd), Mateusz Zajkowski 10 (2P), Kewin Barciak 10 (2P), Tomasz Rokicki 10 (2P), Robert Kwiatkowski 5 (P), Sebastian Beśka 5 (P)

Punkty dla Juvenii: Bartłomiej Sierant 12 (4K).

***

Awenta MKS Pogoń Siedlce - KS Posnania Poznań 47:14 (21:0)

Punkty dla Pogoni: Mateusz Lament 13 (P, 4pd), Piotr Psuj 10 (2P), Przemysław Rajewski 9 (P, 2pd), Sebastian Smoliński 5 (P), Jakub Krasuski 5 (P), Marek Mirosz 5 (P, karna piątka)

Punkty dla Posnanii: Sebastian Gruszczyński 10 (2P), Daniel Gdula 4 (2pd).

***

RC Arka Gdynia - RC Orkan Sochaczew 29:20 (22:3)

Punkty dla Arki: Rafał Kwiatkowski 10 (2P), Dawid Banaszek 9 (K, 3pd), Łukasz Szostek 5 (P), Arkadiusz Zdunek 5 (P)

Punkty dla Orkana: Tomasz Malesa 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Marcin Stencel 5 (P), Tomasz Gasik 5 (K, pd)

Żółte kartki: Przemysław Morawski (Orkan); Kazimierz Raszpunda 5 (Arka).

***

Plan 2. kolejki, 30/31.08.2014:
KS Posnania Poznań - RC Arka Gdynia (sobota godz. 14.00)
RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot (sobota godz. 15.00)
RC Lechia Gdańsk - Awenta MKS Pogoń Siedlce (niedziela godz. 15.00)
RC Orkan Sochaczew - Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (niedziela, godz. 17.00)

MDrużynaMZRPPkt+/-Bon
1Lechia Gdańsk1100561:121
2Pogoń Siedlce1100547:141
3Budowlani Łódź1100538:211
4Arka Gdynia1100529:201
5Orkan Sochaczew1001020:290
6Ogniwo Sopot1001021:380
7Posnania Poznań1001014:470
8Juvenia Kraków1001012:610

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL