Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Paweł Fajdek zwycięzcą mityngu IAAF Hammer Throw Challenge w Ostrawie

Piotr Ziemka
Piotr Ziemka
Paweł Fajdek został w Ostrawie zwycięzcą mityngu Zlata Tretra, który jest zaliczany do cyklu IAAF Hammer Throw Challenge.

Paweł Fajdek jako jedyny rzucił ponad 80 metrów. Zwyciężył z wynikiem 80,75. Na drugiej pozycji uplasował się Dilszod Nazarow (79,36). Trzecią lokatę zajął Krisztian Pars (77,71). Siódmy był drugi reprezentant Polski - Wojciech Nowicki (75,37).
Tuż przed mężczyznami rywalizowały kobiety, wśród których najlepsza była Anita Włodarczyk. W drugim dniu lekkoatletycznego mityngu Zlata Tretra wystartują między innymi: Angelika Cichocka, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek czy też Paweł Wojciechowski.
Anita Włodarczyk wygrała mityng IAAF Hammer Throw Challenge w Ostrawie

Komentarze (2):

 • yes Zgłoś
  Młociarze i młociarki wyszli z sukcesami na zawody terenowe. Powinni walczyć o czołowe lokaty z efektami w najważniejszych imprezach. Zobaczymy jak będzie dalej w 2015.
  • Michał W. Zgłoś
   Rzut młotem to nasza największa nadzieja na złote medale w sierpniowych MŚ w Pekinie, Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek od początku sezonu w znakomitej formie dominują w dotychczasowych
   Czytaj całość
   startach; Anita pokonała odwieczną rywalkę Betty Heider, a Paweł przekraczając granicę 80 m aż o 3 metry wyprzedził mistrza olimpijskiego z Londynu Krisztiana Parsa... oby tak dalej :)

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL