Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Paweł Skraba / Na zdjęciu: Natalia Maliszewska

Duży sukces Natalii Maliszewskiej. "To dopiero początek. Będę coraz lepsza"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
To najlepszy sezon w karierze Natalii Maliszewskiej. Polka wygrała klasyfikację łączną Pucharu Świata w short tracku na dystansie 500 metrów. - To dopiero początek. Będę coraz lepsza - zapewniła Polka.

To najlepszy okres w karierze Natalii Maliszewskiej. W tym roku sięgnęła już po złoty medal mistrzostw Europy, a w zeszłym wywalczyła srebro mistrzostw świata. Do tego triumfowała w klasyfikacji łącznej Pucharu Świata w short tracku na dystansie 500 metrów. Teraz Polka przygotowuje się do kolejnych mistrzostw globu, gdzie jest jedną z faworytek.

Sukcesy nie namieszały w głowie polskiej łyżwiarce. - To jestem ta sama ja. Ta, która była przed początkiem sezonu i ta, która jest teraz. Ja się nie zmieniam, dalej będę trenować, bo to kocham. Wzruszam się, ale to dlatego, że to bardzo dużo nerwów, pracy i potu mnie kosztowało - powiedziała Maliszewska w rozmowie z "TVP Sport".

Short track to rodzinny sport u Maliszewskich. Dyscyplinę tę uprawiała siostra naszej mistrzyni - Patrycja, która sięgała po medale mistrzostw Europy. Natalia Maliszewska to obecnie jedna z najlepszych zawodniczek na świecie. Sama uważa, że to dopiero początek jej wielkich sukcesów.

Zobacz także: "Kurczaku, dobrą robotę odwaliłaś!". Natalia Maliszewska będzie świętowała w... pizzerii

- To mi się nie udało, ja to sobie wypracowałam. To jest proces i ja wiem, że będzie jeszcze lepiej, a ja będę coraz lepsza. To jest dopiero początek, sezon poolimpijski, a mam jeszcze przed sobą trzy lata - dodała Maliszewska.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Piątek się nie zatrzymuje! Kolejny gol Polaka w barwach Milanu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Natalia Maliszewska zdobędzie medal mistrzostw świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL