Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sensacyjna nieobecność w składzie reprezentacji Polski na MŚ 2014!

Mateusz Lampart
Mateusz Lampart
Stephane Antiga podał skład reprezentacji Polski na rozpoczynające się 30 sierpnia mistrzostwa świata. W kadrze biało-czerwonych zabrakło miejsca dla Bartosza Kurka.

W 14-osobowej kadrze podanej przez Stephane'a Antigę zabrakło miejsca dla Bartosza Kurka. Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. Spekulowało się, że graczem, który zostanie skreślony z listy będzie Mateusz Mika, Rafał Buszek lub jeden ze środkowych.

Kadra reprezentacji Polski na MŚ 2014:

Rozgrywający:Fabian Drzyzga, Paweł Zagumny 

Atakujący: Dawid Konarski, Mariusz Wlazły*

Przyjmujący:Rafał Buszek, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Michał Winiarski 

Środkowi:Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona 

Libero:Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski 

*W przypadku stwierdzenia niezdolności do udziału w mistrzostwach świata Mariusza Wlazłego, kadrę uzupełni zawodnik wcześniej zgłoszony do szerokiej reprezentacji na MŚ 2014 (Grzegorz Bociek).

Twitterowa społeczność o braku powołania Bartosza Kurka na Mistrzostwa Świata 2014

Czy Polska zdobędzie medal na MŚ 2014?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (76):

 • panda25 Zgłoś
  Jak ktoś to już tutaj napisał, sprawa się "wyjaśni" niebawem. Może nie 30 sierpnia, ale w okolicach 14 września. I będzie to test na trenera w pełnej okazałości i raczej z opcją
  Czytaj całość
  "one way ticket" w sytuacji braku kwalifikacji fazy finałowej.Szkoda, że Bartka nie zobaczyliśmy w kilku przynajmniej odsłonach, bowiem wówczas pewnie łatwiej by się sądziło o jego dyspozycji.ALE tylko trener ma pełen przegląd zdarzeń i wszelkie dywagacje kończą się w tym momencie. Wątpię, by kierował się nieracjonalnymi argumentami przy podejmowaniu decyzji, bo od występu polskiej drużyny na MŚ zależy początek kariery trenerskiej Antigi. Ryzykowny, zważywszy na oczekiwania kibiców :-)I w odróżnieniu od jednego "pisarza" tutaj, ja życzę, by Antiga został na stołku trenerskim polskiej reprezentacji (warunki są jasne).
  • groh eater Zgłoś
   Pier... wszyscy jak potłuczeni. Żadna dyspozycja sportowa, Kurek od początku LŚ był z Antigą w konflikcie, a apogeum nastąpiło na treningu przed samym początkiem Memoriału w Krakowie.
   Czytaj całość
   Bartek Kurek ten trening po kilku minutach i emocjonalnej rozmowie z Antigą opuścił. Kurek nawet przy 50% normalnej formy bije Buszka i Mikę na głowę i dlatego gra w Maceracie, a nie w Olsztynie. Skoro Antiga nie potrafił sobie ułożyć z Bartkiem relacji, to go usunął, ale niech nie pie... że zadecydowały względy sportowe, bo nie zadecydowały.
   • Ziutka Zgłoś
    Każdy może mieć swoje zdanie co do decyzji Antigi, wziął to na klatę, jego święte prawo. Nie podoba mi się tylko moment, w którym podjęto decyzję. Wg słów Ignaczaka chłopaki
    Czytaj całość
    poznali decyzję w piątek przed meczem z Bułgarią. Skoro Antiga znał już wtedy skład to powinien go ogłosić w Spale przed wyjazdem, a nie godzinę przed meczem w Krakowie. Po chol.. ciągnął Kurka do Krakowa, na wycieczkę? I jeszcze teraz teksty, że opuścił w sobotę zgrupowanie, a po co miał tam siedzieć, jako ozdoba ławki rezerwowej? Trochę nieładnie zostało to załatwione.
    Wszystkie komentarze (76)

    Komentarze (76)

    ×
     Wszystkie komentarze (76)
     PRZEJDŹ NA WP.PL