Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wielkie odliczanie: 10 dni do Mistrzostw Świata 2014

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Już tylko 10 dni pozostało do inauguracji MŚ 2014 siatkarzy. Portal SportoweFakty.pl każdego dnia będzie prezentował najważniejsze wydarzenia związane z mundialem.

 • Reprezentacja Brazylii już przybyła do Europy i w bułgarskim Pravets rozegrała mecz sparingowy z Francją, który wygrała 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:18). Pierwsza szóstka Brazylijczyków prezentowała się następująco: Rezende, Vissotto, Lucas, Sidao, Lucarelli, Murilo i Mario (libero). Natomiast wyjściowe zestawienie Francuzów wyglądało tak: Toniutti, Tillie, N’Gapeth, Le Roux, Le Goff, Rouzier oraz Grebennikov (libero).

 • Polacy w środę mieli ostatni dzień odpoczynku po Memoriale Huberta Wagnera, a od czwartku rozpoczynają w Spale końcowe przygotowania na MŚ 2014.
 • W czwartek Argentyna odbędzie ostatni trening na własnym terenie, a w piątek uda się do Moskwy na trzy mecze towarzyskie.
 • - Jesteśmy w okresie przygotowań, gdzie wykonujemy sporo ćwiczeń nastawionych na spory wysiłek fizyczny. Musimy być jak najbardziej gotowi do tego, aby wytrzymać trzynaście spotkań w ciągu dwudziestu dni, jeśli chcemy marzyć o awansie do fazy finałowej -powiedział przyjmujący reprezentacji Bułgarii, Todor Aleksiew.

Gwiazdy Mistrzostw Świata 2014 - środkowi bloku

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Alpen Zgłoś
  No to nieźle. Jestem w małym szoku, że Plamen pozbył się bliźniaków, a postawił na tego młodego rozgrywacza i tego przyjmującego Gradinarowa. Według mnie obaj bracia są lepsi
  Czytaj całość
  sportowo od tych, którzy zajęli ich miejsca. Obaj na memoriale spisali się beznadziejnie, coś mi się zdaje, że bracia wylecieli z kadry, bo coś nawywijali. Pewnie nie chcieli się pogodzić, zwłaszcza Georgi, że poszedł w odstawkę.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL