Najnowsze Wyniki/Kalendarz

MŚ 2014: Biało-czerwoni dotarli do Wrocławia

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Po okazałym zwycięstwie nad Serbami Polacy nie składają broni i przygotowują się do kolejnych pojedynków. Nasza reprezentacja jest już we Wrocławiu, gdzie rozegra następne spotkania I fazy.

Na inaugurację Mistrzostw Świata 2014, w sobotnim starciu na Stadionie Narodowym, podopieczni Stephane'a Antigi pewnie pokonali reprezentację Serbii. Biało-czerwoni nie mieli wiele czasu na świętowanie, a już w niedzielę zameldowali się we Wrocławiu, gdzie toczą się zmagania grupy A.


Nasza kadra narodowa pokonała trasę z Warszawy do Wrocławia samolotem, a w stolicy Dolnego Śląska pojawiła się razem z Serbami. Sztab szkoleniowy biało-czerwonej reprezentacji nie pozwolił zawodnikom na rozprężenie, zespół odbył już trening.

- Pierwszy krok zrobiony przed nami jeszcze 12. Dzisiaj mieliśmy zajęcia w siłowni. W poniedziałek trening w Hali Ludowej. Mundial rozpoczął się na dobre - napisał na swoim blogu "Igłą Szyte", Krzysztof Ignaczak.

W niedzielę grupa A kontynuowała zmagania, ale we wrocławskiej Hali Stulecia. Następne spotkanie nasi reprezentanci rozegrają we wtorek 2 września, gdy o godzinie 20:15 zmierzą się z Australijczykami. Potem zagrają jeszcze z Wenezuelą, Kamerunem oraz Argentyną.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL