Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włosi przed meczem z Polską: Nie mamy szans na medal, ale zagramy tak, jak na nas przystało

 Redakcja
Redakcja
W kolejnym meczu 2. fazy mistrzostw świata Polska zagra z Włochami. Obie drużyny mają już na koncie w tej części turnieju po jednej porażce. - Dla nas mistrzostwa już się skończyły - przyznają Włosi.


Źródło: Orange sport/x-news

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • stary kibic Zgłoś
  Moim zdaniem na Włochów Stefan powinien wyjść swoim pierwszym składem i co najmniej do drugiej przerwy zagrać bez znaczenia na wynik. Musi też uspokoić nastawienie mentalne w stosunku
  Czytaj całość
  do meczu z USA, bo nerwówka powoduje prymitywne błędy. Włosi mają trudną zagrywkę nawet bez Zajcewa (może poza Piano) i będzie zależało na ile im siądzie, bo grają już bez presji. Od początku jedynie nie rozumiem ustawienia w defensywie dwóch bardzo dobrych przyjmujących z defensywnym libero. Sprawdziło się to w meczach ze słabszymi ekipami, ale teraz zrobił się problem i oby to nie był stały problem. O ile Mateusz w dobrej dyspozycji bierze na siebie większość przyjęcia, o tyle wczoraj, bez niego, przyjęcia praktycznie nie było, co spowodowało nerwówkę w grze Gumy i słabość ataku i gry środkiem. Bez tych atutów z naszej strony i Włosi mogą się odbudować, choć to nikomu już nie jest potrzebne.
  • zbigniew pawel Zgłoś
   ....dzisiaj wygra italia........

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL