Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

Bartosz Łosiak z pękniętą kością stopy. Siatkarz grał z dużym bólem

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Polski siatkarz plażowy nabawił się poważnego urazu podczas turnieju w Brazylii. Bartosz Łosiak na kilka tygodni wypada z gry.

Bartosz Łosiak i Piotr Kantor pojechali na turniej z cyklu World Tour do brazylijskiej Itapemy. Tam spisywali się na tyle dobrze, że mieli szanse na brązowe medale. Do meczu o trzecie miejsce jednak nie przystąpili. Wszystko przez kontuzję, której Łosiak nabawił się w półfinale.

Koniec epoki w niemieckiej siatkówce plażowej. Złota medalistka z Rio przegrała z kontuzjami >>

Podczas walki pod siatką Polak uszkodził lewą stopę. Pomimo bólu dograł do końca meczu z norweską parą Anders Berntsen Mol - Christian Sandlie Soerum. Po spotkaniu uraz uniemożliwiał dalszą grę i konieczne były szczegółowe badania po powrocie do Polski.

Niestety, wyniki nie są dobre. Okazało się, że reprezentant Polski ma pękniętą kość w stopie. To oznacza, że wraz z Kantorem nie wezmą udział w turnieju World Tour w Ostrawie, który odbędzie się w dniach 29 maja - 2 czerwca.

Wszystko dla igrzysk. Michał Matyja wraca na boisko na nowych zasadach >>

Jest jednak szansa, że Łosiak będzie gotowy na zawody w Warszawie. Te zaplanowane są na 12-16 czerwca. Wszystko jednak zależy do tego, jak będzie przebiegać leczenie urazu.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Kluby powinny brać przykład z Piasta. "Mistrz nie wyskoczył z kapelusza"

Czy lubisz oglądać siatkówkę plażową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL