Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Świderski powoli wraca do zdrowia

Wojciech Lehmann
Wojciech Lehmann
Dobre wieści dla kibiców Sebastiana Świderskiego. Badania USG, które nasz reprezentant przeszedł pod koniec tygodnia napawają optymizmem. Zerwane ścięgno Achillesa zaczyna się goić, choć bardzo powoli.

Świderski, który przykrej kontuzji nabawił się w Bełchatowie w czasie sparingu z reprezentacją Bułgarii w miniony poniedziałek przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, oprócz tego dopełnieniem tych badań było poniedziałkowe USG. Wyniki tych badań są dobre i nasz reprezentacyjny przyjmujący może teraz jechać do Włoch, gdzie w Maceracie pieczę nad jego rehabilitacją trzymał będzie klubowy fizjoterapeuta Davide Diaz. Po około sześciu tygodniach Świderski znów wróci do kraju na kolejne kontrolne badania wykonywane w Łodzi.

Reprezentant Polski bardzo dzielnie znosi rehabilitację. Nie stroni od mediów, pojawił się także na oficjalnym przywitaniu reprezentacji Polski po powrocie z tureckich Mistrzostw Europy. Słynne już stały się słowa naszego przyjmującego, że chętnie za rok poświęci drugie ścięgno by znów to przyniosło szczęście w zdobyciu medalu na Mistrzostwach Świata we Włoszech.

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL