Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Brazylijka pozytywnie zaskoczyła trenera Organiki Łódź

Anna Jawor
Anna Jawor
We wtorek do Polski przyleciała Luana Vanessa De Paula. Mierząca 193 centymetry wzrostu siatkarka gra nominalnie na pozycji środkowej, choć może również występować na skrzydle. Zawodniczka ta będzie już drugą Brazylijką w zespole Organiki Budowlani Łódź. Ekipa z Łodzi ma w swoim składzie również Michelę Teixeirę.

Luana Vanessa De Paula już w pierwszym dniu swego pobytu w Polske zaskoczyła trenera łodzianek - Wiesława Popika, gdyż od razu po podróży z Brazyli stawiła się na treningu Organiki.

- Ma wielkiego plusa u mnie i u zawodniczek. Trzeba mieć charakter, żeby zaraz po podroży na drugi koniec świata przebrać się w sportowy strój i wyjść na trening - powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Wiesław Popik.

Trener Budowlanych Łódź jest zadowolony z pozyskania nowej siatkarki: - Szukaliśmy takiej zawodniczki. Nie widzieliśmy jeszcze jak gra Luana, ale jej siatkarski życiorys i fakt, że trenowała pod okiem Rezende świadczy o tym, że nie jest to przypadkowa siatkarka. Aby pokazała, na co ją stać, potrzeba trochę czasu. Musi się zgrać z naszymi rozgrywającymi. Na pierwszym treningu było to niemożliwe, ale już na drugim ta współpraca wyglądała dużo lepiej.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL