Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Potrafimy grać zespołowo - komentarze po meczu Centrostal Bydgoszcz - Organika Budowlani Łódź

Joanna Sikora
Joanna Sikora
Kapitan Centrostalu Bydgoszcz, Ewa Kowalkowska nie ukrywała, iż jest jej przykro z powodu kolejnej porażki. Podkreśliła zespołowość rywalek. Łodzianki w pełni zrealizowały taktykę, jaką założyły razem z trenerem Wiesławem Popikiem przed spotkaniem.

Małgorzata Niemczyk (kapitan Organiki Budowlanych Łódź): Cieszę się bardzo, że wywozimy z Bydgoszczy zwycięstwo. Dobrze nas trener przygotował na to spotkanie, taktyka się sprawdziła. Cieszę, że kolejny mecz pokazał ludziom, iż potrafimy grać zespołowo, pomagamy sobie na boisku i to jest najważniejsze.

Ewa Kowalkowska (kapitan Centrostalu Bydgoszcz): Jest mi przykro, że kolejne spotkanie przegrałyśmy. Zadecydowało o tym przede wszystkim to, że w elemencie zagrywki nie zrobiłyśmy krzywdy przeciwnikowi. Nie dałyśmy sobie szans na to, żeby ustawić blok czy obronę i później wyprowadzić skuteczny kontratak. Natomiast zespół z Łodzi utrudnił nam bardzo swoją zagrywką przyjęcie i wyprowadzenie akcji.

Wiesław Popik (trener Organiki Budowlanych Łódź): Cieszę się z trzech ostatnich zwycięstw. Zespół po porażce z Białymstokiem się odrodził. Tak jak Gosia powiedziała przygotowaliśmy się do tego meczu i najważniejsze jest to, że dziewczyny wierzą w tą naszą taktykę, którą sobie obieramy przed meczem i to się sprawdza. Realizujemy założenia i bardzo się cieszę z tych trzech punktów, bo nastawiałem się tutaj na ciężką walkę. Mimo, iż było 3:0 to była to naprawdę ciężka walka.

Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): Mieliśmy dużo mniej argumentów niż przeciwnik. Zespół z Łodzi grał bardzo zespołowo, nie mogliśmy odrzucić ich od siatki. Myślę, że zbyt mało argumentów mieliśmy dzisiaj, aby ten mecz wygrać.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL